Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék teljesen le?

Via9711 kérdése:

Hogyan fogyhatnék teljesen le?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és most szeptemberbe kezdtem a középiskolát. 2012 februárjától fogva augusztusig lefogytam 96 kilóról 74 kilóra mondhatni egész könnyen. Nyáron számoltam a kalóriát megpróbáltam minél többet mozogni. Mivel 9.-es vagyok ezért ugye minden nap van az iskolámban testnevelés óra illetve ez mellé még heti 1x beiratkoztam kézilabda edzésre is. Mindenképpen szeretnék legalább 60 kilóra lefogyni , mert még mindig nagyon zavar a súlyom , igaz hogy rengeteg pozítiv visszajelzést kaptam mióta ennyit fogytam. Mit tehetnék még hogy lefogyjak teljesen ? Igaz most mióta elkezdödött a suli többet eszem mint nyáron ( nyáron volt hogy nai 500 kcal-t ettem naponta ) Kérlek segítsetek , adjatok tanácsot milyen módszerrel fogyhatnék le az iskola mellett ? Bocsi egy kicsit hosszú lett . Előre is köszönöm a válaszokat ! :*
2012. szept. 22. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
3%
Áldd meg hogy délután 2,3 óráig semmit sem eszel csak vizet iszol, böjtölsz, aztán egészséges tiszta kajákat eszel ezzel nem fogsz visszahizni és még egészségesebb is leszel, tele leszel energiával
2012. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

elég fiatal vagy ,szerintem kérd házi orvos tanácsát,egy barátnőm is úgy fogyott le hogy az orvosa adott neki étrendet,és nagyon bevált neki.

De leírom hogy én hogy csináltam tavaly ,csak pár kilót akartam leadni (4) ,én csak annyit csináltam hogy kenyeret, tésztán,zsömlét nem ettem hanem helyette puffasztott rizst,de ugyanúgy mintha szendvics lenne (egy kis sonka egy kis sajt,sok zöldség) reggelire általában tojást ettem ,vagy gabona pelyhet,vizet ittam (cukros üdítők kizárva),főzelékek is jöhetnek,vagy főtt husi ,levesek.És este 5-6 után már nincs kaja:) A reggeli pedig a legfontosabb étkezés egy nap és akkor lehet a legtöbbet enni, vacsira pedig a legkevesebbet.

2012. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ! :)
2012. szept. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!