Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? Ajánlana...

NekoOo kérdése:

Hogyan fogyhatnék le? Ajánlana valaki egy jól bevált edzéstervet?

Figyelt kérdés

163cm magas vagyok kereken 60kg. 17 éves lány vagyok. Nem vagyok megelégedve magammal, kicsit lusta vagyok, de szoktam mozogni, de nem moccannak a kilóim. Sehol nincs egy rendes edzésterv táplálkozással, valamint hatékony gyakorlatokkal.

Nektek melyik edzésterv vált be? Küldenétek nekem egyet? :)



2012. szept. 22. 14:41
 1/4 anonim válasza:
neegyél tésztát, és mondjuk minden nap menyel futni
2012. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de napi szinten olyan 10 ember jön ide pontosan ugyanezzel a kérdéssel. Előbb-utóbb senki sem fog válaszolni, mert kezd unalmas lenni. Már megválaszolták pár százszor ezt a problémát. Tipp! Keresd vissza!
2012. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ide annyi edzésterv kell hogy naponta csinálsz bármit. Najó edzésterv-szerűen:

1. nap: néhány óra bármi

2. nap: pár óra amihez kedved van

3. nap: 1-2 óra tetszőleges sport

4. nap: laza testedzés

2012. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... második: Bocsi, de nem vagyok az a böngészős típus, ráadásul nem igazán ,,ismerem" az oldalt és egyszerűbbnek tartottam ha inkább kiírom.
2012. szept. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!