Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a lúgosító...

Mit gondoltok a lúgosító diétáról?

Figyelt kérdés

Orvosok ajánlják bizonyos betegségek kezelésénél, lényege hogy csak lúgosító ételetek fogyasztunk, a savas élelmiszerek, mint a kóla, vörös hús, alkohol stb, ki vannak zárva. Az biztos, hogy ennek segítségével rohamosan ledobja az ember a fölös kilóit és a szervezetet is kipucolja.

Ezeket tudom erről a diétáról. Olyan emberek véleményét kérném, aki kipróbálta már, esetleg közvetlen kapcsolatban van/volt olyannal, aki már próbálta. Kíváncsi lennék rá, hogy meddig csináltad, hogy bírtad és miket ettél. Továbbá az eredményre: közérzet, súlyvesztés mértéke.

Ha esetleg orvos írta föl a diétát, akkor valószínűleg laborba is elküldött a diéta után. Szeretném tudni, hogy mennyivel javult a szervezeted "vitamin szintje".


Köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 23. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

*Orvosok ajánlják


NEM! Valamire való orvos soha nem ajánlja!!! Azért nem, mert pontosan tudja, hogy a test ph értéke állandó, súlyos betegségek esetén borul fel (pl. rák), és attól, hogy "lúgosító" ételeket eszel, nem gyógyulsz meg. Ha viszont meggyógyultál, a ph magától helyreáll.

(Nem tévesztendő össze a túl sok gyomorsavval!!!)


A "lúgosítás" és a fogyás közötti kapcsolat:

Nézd csak meg, VÉLETLENÜL úgy teremtette Isten az ételeket, hogy ami "lúgos", annak alacsony a kalóriatartalma, ami "savas", annak pedig magas, és a "savas" ételek legtöbbször még egészségtelenek is.

Tehát "lúgosítással" valóban lehet fogyni, de nem a ph miatt, hanem mert alacsony kalóriatartalmú ételeket fogyasztasz. Csak mennyivel jobban hangzik, hogy "lúgosítok", mint hogy "diétázom". :)

2012. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagybátyám orvos, pont a múltkor beszélt erről és teljesen hasonló véleménnyel van erről, mint az első válaszoló:)
2012. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom, hogy van-e köze hozzá, de egy lúgosító diéta után lettem várandós. Hozzáteszem, hogy 8 év sikertelen próbálkozás és minden egyéb procedúra után, spontán! :) Tehát nekem nagyon bejött! :)
2012. szept. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket! Kedves utolsó, nagyon is számítasz! Ilyesmire lettem volna kíváncsi! Köszönöm!
2012. szept. 25. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!