Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a flabelosról?

Mit gondoltok a flabelosról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Azt hogy hülye neve van.
2012. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam 5 alkalommal, mert olcsó volt gondoltam kipróbálom. Időpocsékolás volt, de tapasztalatnak jó volt, hogy rájöjjek, ami sokba kerül és sokat ígér, általában semmit nem ér. Konkrétan marha jó érzés volt, hogy szétrázta a hájamat és bizsergetett, de semmire nem volt jó :)
2012. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy egy rohadt nagy túlzás és átverés.

Oké, a nulla mozgás mellett talán ér valamit, kb. mint egy masszázs, de hogy 50 percnyi edzőtermi mozgással érne fel, az egyszerűen nevetséges.

Én nem vagyok egy fittlady, de nem is egy egész nap egy helyben ülő, magyarul egy átlagos mozgású nő vagyok.

10 percet meg sem éreztem belőle, viszont 20 perc után a nagyobb fokozaton másnap elég szép kis izomláz lett a fenekemben és a combomban, bár ez talán a kissé guggoló póznak is köszönhető volt :)

Szóval egy edzés és diéta MELLÉ beilleszthető, jól átrázza az egész testet, de önmagában sz.rt sem ér...

2012. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én voltam egyszer mert nagyon akciós volt,4000ft volt a 10 alkalmas bérlet.

hát mondanom sem kell elég vicces. semmit sem ér. nem csoda hogy tóth verával reklámozzák: ő sem fogyott tőle egy dekát sem,a látvány magáért beszél.:)

inkább vettem egy kondibérletet 6000ért,az többet használ.:)

2012. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tipikus. Úgy látom ti is csak a csodát várjátok. Mégis mit gondoltatok? Hogy elmentek 5-10 alkalommal és lefogytok tőle? Még ha tényleg olyan jó is, mint ahogy reklámozzák, 5x-10x 45 perc kondi után SEM látszik még semmi.

Hatásos gép, csak kell hozzá a diéta és a rendszeresség. (Ha még vmit sportolsz is mellé heti 2-3 órában, akkor nyilván még jobb.)

Ti meg legalább gondolkoznátok, mielőtt véleményt alkottok...

2012. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Az izületeknek nagyon jót tesz az biztos. Pár alkalom után már nem volt olyan erős a fájdalmam, mint előtte, újabb alkalmak után pedig szinte meg is szűnt. Aki fogyni szeretne annak azt tudom javasolni, hogy legalább 1 hónapig csinálja, közben pedig természetesen ne egyen sokat, hiszen a táplálkozás megváltoztatása nélkül senki nem fogyhat!
2012. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!