Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vok és kb 10-05 kilót...

15 éves vok és kb 10-05 kilót akarok fogyni. Már próbáltam de nem ment. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 18:38
 1/8 anonim válasza:

15 évesen 10 kilót?:O

miért hány kiló vagy?

2009. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
65
2009. aug. 2. 18:42
 3/8 A kérdező kommentje:
ok 5tel több és ezt utálom
2009. aug. 2. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy v lány?
2009. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
tudom ajánlani a rendszeres sportot, de mindenképpen egészséges módszerekkel próbálkozz, eszedbe ne jusson a "sztárokat" utánozni...
2009. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem ha egészségesen táplálkozol és nem viszed tulzásba az evést és minden nap vagy másnap sportolsz az a leg egészségesebb akkor nem lehet felesleges kiló persze ezt egész életen át...
2009. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az onkínzást nem ajánlom, ne jusson eszedbe hulyeségeket csinálni!

Kezdj el rendesen étkezni, és nem ossze vissza. Naponta 3x, és nincs dupla. Vigyázz, hogy ne keverd a kajákat, ha eszel akkor egy fajtát egyél egyszerre, és sok vizet hozzá. De ez nem elég, mozognod is kell, ha nem akarod azt, hogy lefogyj és lógjon a böröd. Táncolj zenére, ez nagyon hatásos, vagy járj sportolni, futni, biciklizni..

Sok sikert!

2009. aug. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a tippeket
2009. aug. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!