Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlanátok...

Milyen fogyókúrát ajánlanátok amivel 20-30 kg lehet fogyni? Annyi mindent próbáltam, de mindig vissza jött.

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Fogyókúrát? Azt nem... Ha már 20-30kg fölösleg van rajtad, ott eleg komoly gondok vannak. Ha betegség az oka, akkor inkább egy orvossal beszélgess erről. Amenyiben nem az az oka, akkor tiszta sor, nem fogyókúra kell, hanem életmód váltás. Annak semmi értelme, hogy sanyargatod magadat mindenféle diétákkal 2-3 hétig. Elárulom a nagy titkot: mozogni kell. A saját példámból tudom, mert én nagyon szeretem a gyomrom, és ez hamar meg is látszana rajtam. Szoval, azt a napi kb 2órát ne sajnáld magadtól, már az is elég ha csak el mész sétálni, nem kell egyből futni, vagy konditerembe járni. A lényeg, hogy munka/suli után ne a fotelban a tv előtt folytatódjon - és végződjön a nap.
2010. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is javaslok egy nagyon egyszerű módot és ez is hatásos még nagyon kevés vagy semmi mozgás mellett is : egyél a jövőben fele annyit mint eddig.
2010. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

35 kg súlyfelesleggel kezdtem, most már "csak" 20 kg van hátra. Nagyon kevés szénhidrátot eszem, de nem éhezem. Heti 3-4-szer letekerek 1 órát elliptikus tréneren, még ellenállás nélkül, ügyelve arra, hogy a pulzusom folyamatosan az ún. zsírégető tartományban legyen.

És ha vmi alkalom van (búcsú, szülinap) akkor igenis eszek rántott húst sült krumplival, vagy rizzsel és sütit is eszek, és nem csak egy morzsányit. A 15 kg-ot kb. 4 hónap alatt adtam le.

2010. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!