Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 156 centi és 61 kiló

2012. szept. 28. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Lehet, hogy semennyit. Tényleg azt hiszed, számok alapján látjuk hogy mennyire vagy/nem vagy kövér?

Biztos vannak, akik 156 centisen 60 kilósak, 55 kilósak, vagy éppen 65 kilósak. Most írják hogy te is annyi legyél mint ők?


Ha nem eszel kenyeret, csokit, szénhidrátban gazdag ételeket és tejet, akkor teljesen egészséges lesz a tested, nem leszel túl sovány és zsíros sem.

Tej és gluténmentes alacsony szénhidrát tartalmú étkezés, ahogy az emberek régen is ettek.

Húsokkal, zöldségekkel, emellett biztos hogy nem kéne fogynod.

2012. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semennyit. A testtömegindexed normális. Ráadásul 16 éves vagy, még nőni is nőhetsz. Inkább sportolj és étkezz egészségesen.:)
2012. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lány vagy, vagy fiú?
2012. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
Ha kérded, vszínűleg nem izomból van rajtad pár kiló fölösleg. Fogyózni nem érdemes, életformát kéne váltani.
2012. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok és köszönöm a válaszokat
2012. szept. 29. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem artana par kilot, mivelhogy meg most csirajaban kell elfolytani azt, hogy jol meghizz es beteg legyel kesobb. Ezert en azt mondom, kerd ki orvos tanacsat, hogy hogyan csinald. Kiskoru vagy meg, az orvosnak es a szuleidnek kell felelosseget vallaniuk erted. Sok sikert!
2012. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!