Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki egy hét alatt 5 kilót...

Aki egy hét alatt 5 kilót szeretne fogyni mennyit egyen és hány kalóriát ehet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 12:59
 1/6 anonim válasza:
semmit
2012. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

No lássuk csak. 1kg zsír elveszítéséhez a szervezetednek 8000 kcal minuszban kell lennie. 5 kg zsírhoz tehát 48000 kcal minusz kell.


Egy átlagos nőnek a napi kcal szükséglete 2000, ha egy hétig nem eszel semmit, akkor 14000 minuszban vagy. A maradék 26000 kalóriát kellene valahogy mozgással elhasználni. Hát sok szerencsét!

2012. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hét alatt lehetne 5 kilót fogyni akkor eléggé megcsappanna a túlsúlyosok létszáma. :/
2012. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
Zsírleszívás.
2012. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van kb. minimum 40 kilo felesleg rajtad, es beallsz napi 1200 - 1500 kalorias etrendre, garantalom, hogy az elsö heten, ha nemis 5, de 3 - 4 kg biztos lemegy :))) En 140 röl kezdtem fogyozni, az elsö heten 4 kg ot fogytam, dehat basszus volt miböl :) Ha csak ennyi a felesleged, azt bizony idöbe telik leadni... de megeri. Ha meg is akarod tartani majd a sulyod. Ehezessel csak azt ered el, hogy kinszenvedessel viszonylag hamar lemegy, aztan meg a triplaja jön vissza... nagy igy lehet eljutni az igazi köversegig.
2012. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem egyszer sikerult leffogynom egy het alatt 4 kg-ot,de nagyon nehez volt!

annyi az egesz hogy egesz heten at keresztul csak salatat ettem aztan elmentem 10 percet futni majd en heti 2 szer jarok 1 orat tancolni

!ja igen es a reggeli tornat sem hagytam ki .. Viszont az mindig felfrissitett!

remelem hogy segitettem azert valamit!

ja es sok sikert! :)

2012. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!