Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat eszek? Szüleim szerint...

Sokat eszek? Szüleim szerint zabálok, mint egy disznó.

Figyelt kérdés

Én már nem tudom, hogy most akkor sokat eszek vagy sem, szóval segítsetek légyszi..

Suliba viszek 1 200 kalóriás joghurtot + rakok bele müzlit, így ez 350 kcal

ebéd körül eszek 1 szendvicset, nem tudom, hány kcal... tk kenyér, csirkemellsonka és jégsaláta van benne

ebédet itthon eszem, pl tegnap 2 kis fasírtot és 70 g krumplifőzeléket

vacsira meg megettem 40 g tk kenyérből készült szendvicset


Sokat eszek?


2012. okt. 3. 17:21
 1/9 A kérdező kommentje:

Szóval ebédre elég keveset eszem, tegnap ettem egy tányér gulyás levest és ennyi volt.


Igazából már suliba sem eszek meg a szendvicsből pár falatot, mert lelkileg rosszul érzem magam tőle..

2012. okt. 3. 17:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, teljesen normális, sőt még alultáplált leszel, ha ezen stresszelsz. Egyél és mozogj. Egyél amennyit csak tudnak fizetni a szüleid.

Ez amit leírsz semmi, persze függ nemtől/kortól nagyban. :)

2012. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ez nem sok:) Nem tudom mondjuk hany eves vagy es hogy fiu vagy lany, de en 23eves fiu vagyok es a kovetkezokeppen nez ki a napi kajam:


reggelire (8 korul) 4-5 tojasbol meg sonkabol rantotta, kenyerrel, teaval, utana valami gyumolcs


10 orakor ujra ehes vagyok, akkor szoktam venni itt ahol dolgozom egy jo nagy szendvicset, altalaban csirkehusosat, es megeszem


1 korul ebedelek, eloetel, foetel (mindig valami hus plusz koret, rizs vagy krumpli), desszert, utana gyumolcs


5 korul hazaerek, azonnal vacsorazok, megint csak eloetel, foetel, desszert, ugyanugy sok sok hussal meg feherjevel, kell


elmegyek utana edzeni vagy uszni, az utan feherjeturmix


ejfel fele megint ehes vagyok, altalaban megeszem ha maradt valami az ebedbol, vagy csinalok ket-harom szendvicset, sonka, sajt, paradicsom, mindennel


Ehhez kepest szerintem nem eszel sokat, es meg en is tudnek sokkal tobbet egyebkent, szerencses vagyok mert vekony vagyok, nem tudok meghizni egyszeruen, de sokat mozgok es kell a tapanyag:D

2012. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen szülők miatt lesznek egyrészt a lelki beteg, étkezési zavaros gyerekek. Add át nekik a gratulációmat!

Amúgy meg ez nem sok, egyél nyugodtan. Ne foglalkozz a szülőkkel.

2012. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70g főzelék? Az nagyon kevés, biztos elgépelted. (Bár a krumplifőzelék nem a legjobb ötlet.) Nekem úgy tűnik, hogy elég sok szénhidrátot viszel be, de zabálásnak nem nevezném az adagokat elnézve, már ha nem hagytál ki semmit. Érdemes lenne beszélgetned a szüleiddel, mert nem normális, ha a családod így beszél rólad.
2012. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy ironikusan mondták?

mert nem írtad végülis, hogy mennyi idős vagy, meg hány kiló, de ez szerintem pont jó, talán még kevés is.

2012. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

15 éves lány vagyok, 160 cm, 90 kg.

Fogyózok. Krumplifőzelék nagyon ritkán van, most csak egy példát írtam. És tényleg 70 g.

2012. okt. 3. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Vacsorára ha lehet mellőzd a kenyeret, egyél helyette felvágottat jogurttal, zöldséggel, húst, halat salátával, túrót, tojást, ilyesmiket, lényeg, hogy sok szénhidrátot már ne nagyon. A tk kenyérben sincs kevesebb kalória, mint a fehérben, csak egészségesebb. Reggelre az jó, amit írtál, remélem a joghurt natúr, mert a cukrozott, ízesített szarokat inkább felejtsd el. Tízóraira szintén jó a szendvics, ebédre ehetsz nyugodtan bármit, amit otthon főznek, lényeg a mértékletesség.
2012. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem eszel sokat egyáltalán.. tudom hogy nehéz, de ne hidd el amit a szüleid mondanak! nagy kitartás kell ehhez, csak így tovább!
2012. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!