Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók, Ti mennyi időnként...

Diétázók, Ti mennyi időnként álltok mérlegre?

Figyelt kérdés
Én minden reggel, de ez tudom, hogy nagyon helytelen, gyakran elkeseredek, mikor napokig nem mozdul a mérleg nyelve és megkérdezem magamtól, hogy akkor minek is szenvedek?
2012. okt. 3. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden nap reggel. Nagyon is jó. Szerintem hülyeség. Így sokkal inkább tudom kontrollálni a dolgokat.

A lényeg, hogy feljegyzem, és heti szinten veszem csak komolyan. pl, hétfő reggel x kiló, írom naponta, de csak azt nézem 1 hét múlva hétfő reggel mi az eredmény.

2012. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mármint hülyeség, hogy ez helytelen. Én is 5 napja 1 grammot sem. Idegesít, de hamar túl teszem rajta magam, mert tudom, hogy heti bontásban kell eredményt felmutassak magamnak.

De felírom napi szinten.

2012. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En minden reggel. Tudom, hogy sokan nem ertenek ezzel egyet, nekem ez vált be. Így jobban tudom kontrollálni a dolgokat.
2012. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én naponta, de van egy appom, amivel grafikont csinálok. Van két trend vonalam, az egyik a tervezett fogyást mutatja, a másik, hogy a tervezetthez képest a mostani ütemmel mikorra végzek. Igazából csak a két trendvonalat figyelem, a napi adat csak adat.
2012. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naponta is állhatsz mérlegre, de ne vedd a lelkedre a napi adatot. Ha ilyen elkeseredős típus vagy, akkor inkább csak kéthetente.
2012. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hetente.

Nem éri meg naponta, le is szoktam róla, mert lehet az víz, maradék kaja, széklet, ami pluszban többet nyom, ha rendesen fogyózol nem ugrik fel rád hirtelen sok plusz kiló.

Velem is volt, hogy úúúú lement 4 kg, másnap meg néztem, hogy plusz 2 kilóval többet mutat a mérleg... (nem ettem előtte s pisiltem)

2012. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!