Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem diétázok, csak fogyózok...

Ha nem diétázok, csak fogyózok (odafigyelek a kajára, nem eszek édességet) és nem sportolok, fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
a-a. Tudod,hogy fogysz? Ahogy én is ;) Már 1 hónapja csak CSAK gyümölcsöt semmi szilárd és emellett heti 5ször járok másfél 2 órát sportolni! :) Hatásos mert vékony voltam és most már anorexiás vagyok :) VÉGRE! És csak 1 hónap alatt 6szor kerültem ájulással kórházba,úgyhogy én ezt ajánlom! Napi 300 kcal és tripla ennyit elégetni ;) Hajrá!
2012. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, miből csökkentesz. Én pl heti 1-szer eszem csokit vagy édességet így nekem hatástalan lenne, de ha te eddig sokat ettél akkor működhet. De vigyázz, nehogy úgy járj mint az első, hogy elájul ebben a melegben.
2012. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem diéta, nem sport....ez nem fogyózás :D

De ez attól függ, hogy mit meg mennyit eszel jelenleg egy nap. Ha naponta csokit eszel meg kenyéren élsz, és ezeket mellőzöd, akkor biztos adnál le. De ha alapból keveset eszel és nem vagy édes szájú akkor nem valószínű

2012. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, 18.25-ös ne ajánljak neked pár pszihológust??
2012. aug. 10. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne,mert mindennek ára van! Én az X Faktor / Csillag születik táncosa vagyok és jól kell kinéznem! Ilyen a média! Nekem a szerkezstő konkrétan mondta,hogy ha 1 kg-t hízok,repülök a csatornától, ilyen pénzért áldozatot kell hozni! Gondolj bele 1 táncért kapok a csillagban 25.000 az X-ben 30.000 ft-t és 1 adásban minimum 2 produkcióban kell táncolni! Max. 5. És ezért a pénzért megéri! Meg amúgy a csillag születik vége óta felszedtem olyan 10-12 kg körül mert normálisan étkeztem és most augsztus végén indul az X Faktor tehát bomba formában kell lennem és most már csak 1,2 kg van hátra,ami simán meglesz!
2012. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aztán amikor megvannak az elő show szereplői akkor kezdődnek a táncpróbák és ilyenkor emellett semmire nincs időm! A hét

mindennapján kőkemény táncórák vannak! Ha csak 2 produkcióban táncolsz akkor mindennap 3,5 óra tánc van, ha pl nekem a legtöbb az 5 akkor mindennap 10 és fél óra tánc van és emellett még ha zabálok is fogyok és emellett az egyik legprofibb táncos vagyok szerencsére!

2012. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!