Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha ez...

Mit csináljak akkor ha ez van? Nagyon nagy gond ez szerintetek? Volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom, mert undorítóan kövér vagyok, ami egy hányinger. 170 cm magas vagyok, 27 éves nő és 69 (!!!!!!!!!!) kg, ami egy férfi súlya már inkább. 55 és 60 kg között van az ideális súlyom. Régen a derekem volt 60 cm-es, most a combom az. Na akkor képzelhetitek, hogy hogy nézhetek ki.


Nekiálltam a normális evésnek, mert most 9 kg-ot híztam a nyár 2. felében, mert sok volt a nyaralás és hát a hozzá társuló dőzsőlés, sok buli, kaja, pia. Normális esetben semmilyen gabonaterméket nem eszem, mert utálom őket. Ebben az időszakban ettem ilyeneket. Kb. 60-63 kg körül voltam még nyár közepén, most 69 lettem. Ocsmányul érzem magam emiatt. Nem baj. Majd lefogyom.



Nekiálltam annak, hogy helyrehozzam magamat, az emésztésemet, mert a sok lisztes hulladék totál szétvert mindent. Most már jobb. Eszek salátákat, húsokat, tojást, túrót. Tudjátok. A szokásos cuccokat, amiről regélnek. Minden nap (még szinte betegen is) futok, kocogok 1 órát. Van, amikor többet, van amikor csak 30 perc megy. Ez változó most.


Általában 1500-1600 kcal mennyiségű ételt szoktam megenni. Most viszont újabban rámjött a banánmizéria, ami azt jelenti, hogy most 3 napja szinte csak banánlevesen élek, amit én készítek el. A tojás szinte megrohad a hűtőben, a hús is, holott én fehérjét fehérjével eszek mert a kedvencem. Vitamint is szedek, szóval nem gondolom hogy éheznék. A banánlevest (ami igazából nem leves) én így készítem: tej (kb 10%), banán (80%), barack (10%) és ezt összeturmixolom. Ennyi. Mintha egy kicsit megpörgetne mostanában, napi 3-szor elmegyek wc-re ami igen jól esik. Evés után kicsit megfekszi a gyomromat, mert lassabban emésztem meg, de aztán hirtelen meg szinte eltűnik a szervezetemben és úgy érzem, hogy jól esik most ez nekem.


Ugyanúgy 1400 kcal/nap viszek be ebből, napi 1 óra futás megvan, amit reggel csinálok mindig napindításként éhgyomorral, VPX pörgető zsírégető cuccal.


10 kg-ot MINIMUM fogyni akarok, mert így rosszul érzem magam, mert debella állat vagyok még a férfiak között is.


Szerintetek nagyon gáz, ha most pár napig ilyen őrületben vagyok? kcal-ra nem eszek többet, csak hát eléggé egysíkú a dolog. Ismerem magam annyira, hogy kb még 2 nap eltelik és meg fogom unni, aztán visszaállok a normális hús és zöldség kajálásra.


Szerintetek ez fel fog borítani? Hogyan gyorsíthatnám meg a fogyást? Hogyan fogyjak még minimum 10-12 kg-ot?


Előre is köszi!



2012. szept. 19. 13:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg miért nem ír senki?
2012. szept. 19. 13:40
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg halálra sértetted azokat, akiket 170 centivel és 69 kilóval "undorítóan kövér hányingernek" neveztél. Én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, de én csinos vagyok, bár kétségtelenül nem nádszál. De a kövértől is nagyon messze vagyok, az unodorítótól végképp, hányingerem meg nincs.

Tegyél rendet a fejecskédben, neked is jobb lesz.


Mellesleg nem tudom, hogy jön össze neked banánból és tejből az 1400 kalória, mert elég sok banánt meg kell ehhez enni.

2012. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
mert hisztizel...
2012. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kinek nem inge, ne vegye magára. Mindenkinek más az igénye. Nekem nem ez a súly az igényem, hanem minimum -10 kg. Nekem ez akkor se jön be. Lehet, hogy te csinos vagy így vagy akár 80 kg-al is. Ha neked ez jön be, én nem foglak miatta szekálni. Én nem azt mondtam, hogy minden 69 kilós nő ocsmány. Én magamon nem bírom ezeket elviselni, mert kövérnek látom és az is vagyok. Ez szerintem természetes. A cellulitisz és zsír nem egészséges se az emberi se az állati testen. Csakis minimális az ami kell. Nem ilyen sok, mint ami főleg Mo-n van átlagban. Ennek kb. a negyedére lenne csak szükségünk. Én ezen a véleményen vagyok.


A banánt meg mondtam, hogy turmixban eszem és hidd el hogy meg lehet enni úgy sokat. Turmixolj össze botmixerrel több kiló banánt. Csak egy közepes lavornyi lesz belőle.

2012. szept. 19. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira vészes nem lehetsz. Én jelenleg 160 centihez vagyok 65 kiló és nem vagyok undorító sőt:D Bizony megfordulnak a pasik utánam az utcán.

Végig se olvastam a kérdést, de a lényeg az, ne hisztizz, mert azt a pár kiló feleslegedet simán leadod 1-2 hónap alatt, nem a világ.

2012. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem voltam annak híve hogy egy fajta élelmiszerből rengeteget egyek. Tehát hiába ehetnék húst egy nap 4x , nem bírom megenni már 3 nap után. Szerintem az a bajod hogy először tömted magad mindennel és hirtelen átálltál erre a csak fehérje és zöldség verzióra és hiányzik a szervezetednek a többi. Én inkább a mindenből keveset ajánlanám. Mert a banán édes és egyre csak azt kívánod. És valljuk be ki az aki élvezettel eszi nap mint nap csak a húst , a tojást és a túrót.Változatosságra törekedj és akkor nem lesz ilyen "rohamod" egy ételre.
2012. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!