Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a felkaromból egy...

Szeretnék a felkaromból egy kicsit lefaragni! Vagyis: azt szeretném ha az a némi háj ami ott van eltűnne. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha a 4 hónap múlva lévő keringőmön ne lenne ott az a kis felesleges husi. mivel feltehetően pánt nélküli ruhában leszek.

#fogyókúra #felesleges háj
2012. okt. 7. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nincs. Ha fogysz, mindenhonnan egyszerre fogysz.
2012. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A húzódzkodás szerintem segítene, bár azzal az alsókarod és hasad is eddződik de gondolom az nem baj:)
2012. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dehogy baj :) köszönöm!
2012. okt. 11. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Alkar amikor megfogsz valamit, akkor dolgozik... És hogy a húzódzkodás erősíti a hasat... Ekkora marhaság honnan jön...
2012. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Onnan b.zdmeg hogy kajakozni tanulok és az allóképességemet meg a kezemet szerettem volna edzeni, és csodák csodájára, izmosabb lett látványosan, az alkarom, a felkarom és a hasam is. Mást nem csináltam. Vagy szerinted a két szép szememért lettem izmos?? Idióta..(bocsi kérdező, csak egyszerre dühít és találom viccesnek/szánalmasnak azt, hogy valaki okoskodik, holott nem is ismer, se azt, amiről beszél...)
2012. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A HASAD biztos nem, esetleg fogytál, és azért látszik izmosabbnak. Húzódzkodástól biztos nem.


Miért mondtam hülyeséget? A kérdezőnek válaszoltam, abban szerintem te is egyetértesz, hogy nincs helyi zsírégetés, ez 100-szor átrágott csont.

2012. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már??? Csak gondolj bele, Okoska, hogy ha húzódzkodsz, alapból befeszül a hasizmod..tehát sok húzódzkodástól izmosodik a hasad.. Próbáld már ki mielőtt pofázol..vagy menj el egy edzőterembe és nézd meg magad...pff...
2012. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 éve edzek, nem idegen a húzódzkodás sem.
2012. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!