Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvagyok hízva, már lassan...

Elvagyok hízva, már lassan 2-hónapja futok minden este . Ha egy hétig kihagyom akkor megfogok hízni?

Figyelt kérdés

Azért szeretném most ki hagyni mert nagyon rosszul érzem magam.

37,7 mutatott a lázmérő tudom ez nem olyan rossz de fáj a torkom meg mindenem.

Ha most egy kicsit hanyagolom a futást kövérebb leszek??



#futás. szerele
2012. okt. 9. 21:29
 1/10 anonim válasza:
40%
Kérlek javítsd a futást, d*gásra, hogy jó kategóriába legyen.
2012. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Mi köze a szexualitáshoz???

Amúgy kövérebb leszel, ha közben össze-vissza zabálsz. Mi szerint fogyókúrázol, milyen magas vagy, hány éves... ha kell segítség szólj.

2012. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

20-éves nő.

172cm 80 kg.

2012. okt. 9. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Hű akkor tényleg eléggé összeszedted magad, mert én 170 cm és 63 kg vagyok és rajtam is akad felesleg főleg popsi meg deréktájon. Az hogy 1 hétig nem futsz nem tragédia, de mellé diétáznod is kell, pl vacsorára már csak salátát vagy hasonlót egyél és próbáld kerülni a kenyérféléket és a napi cukorbeviteled is próbáld a reggeli/délelőtti órákra időzíteni.
2012. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

DE, "olyan" rossz. Lázasan tilos futni, igazából leginkább ágynyugalom vagy üldögélés ajánlott, mert feljebb megy a láz, és ha nem tudod lenyomni, belehalhatsz.

Lázas betegen nem való sportolni, mert még betegebb leszel.

1 hét alatt sem meghízni, sem lefogyni nem lehet.

2012. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

5-ös, ugye nem gondoltad komolyan, hogy amennyiben nem fut a kérdező, diétáznia kell? Ha viszont fut, akkor nem kell? Vagy hogy értetted pontosan?


Mellesleg: BETEG!!!!! LÁZAS BETEG!!! Örüljön, ha van étvágya, és egyen azt, amit bír. Főleg a fájós torkával.

Nem mondom, hogy két pofára kell zabálni a süteményt betegen, de egyen normálisan, így is épp eléggé gyenge lehet a láz miatt. Nem betegen kell fogyókúrázni, mert még betegebb lesz!!! A hideg zöldségek (lásd saláta) pedig baromira nem tesznek jót a fájós torkának.


Itt mindenkinek elment a józan esze az éhségtől?!

2012. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnél a pont. Nem, nem fogsz hízni, különben is alig lesz étvágyad. Egyél sok gyümölcsöt és vitamint, igyál forró citromos és mézes teát, hogy jobban legyél! Legközelebb pedig sálban menjél futni, már hideg van!
2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
A futás mellé gondoltam a diétát. Az megint egy dolog, ha az embernek élni nincs kedve, akkor enni se fog nagyon, viszont ha felépül, a csak futás nem mindig elég.
2012. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hello,

most hogy beteg vagy NE SPORTOLJ !! előtem szolok leírták , ha meg gyogyultál utána nyugodtan fuss, és ha tényleg fogyni szeretnél (1 hét alatt igazábol nem tudsz nagyon hizni max napont olyan 5-6 kilo kaját meg eszel és csak fekszel egész nap ez meg nem nagyon kivitelezhető bár akkor lehet hogy felmenne pár kilo :D),

csinálj más gyakorlatot is pl. hasprés, v. rendes felülés (gondolom a hasadon van a felesleg 1 része) és pár hét/hónap alatt formába leszel

2012. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!