Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nagyon odafigyelek akkor...

Ha nagyon odafigyelek akkor is előfordulhat hogy meghízok a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Lehet , hogfy nem ide tartozik a kérdés, de a fogyókúrám miatt ide sorolom . Elkezdtem fogamzásgátlót szedni (Belara) és mellékhatásként fel van tűntetve hogy súlygyarapodás :'(( . És nagyon aggódom, hogy kárba vész majd minden . Heti 5 órát minimum sportolok , legalább is igyekszem betartani . (intenzív mozgás pl: aerobik heti 3 meg futás esetleg más , szobabicaj )szinte alig buszozok napi fél óra séta . A fogyókúrám úgy néz ki , hogy kevés szénhidrátot eszem, de van amikor az is becsúszik . De így is 1000 kcal alatt maradok mindig nem iszok semmi cukrosat soha csak vizet v gyümölcsteát amibe még mézet sem teszek. Így is hízhatok , vagy csak ha nem figyelek oda . Mi hizlalhat benne ? vagy megnöveli az étvágyat ?
2012. okt. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Nem mindenki hizik a fogamzásgátlótól - söt sokan nem is attól hiznak, csak erre fogják rá, ezen kivül nem mindegyik gyógyszer egyforma ilyen szempontból.

HA valaki azonban odafigyel, akkor nem fog elhizni töle, ez a többségnek csak kimagyarázás.

A mellékhatás meg nem azt jelenti, hogy azok elöfordulnak, hanem azt, hogy elöfordulHATnak - azaz van, akinél van ilyen hatása, de a nagy többségnél nincs.

2012. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Jaj Istenem. Nincs semmilyen étkezési zavarod, ugye? Mert szörnyű volt olvasni ezt az aggodalmat mintha az életedről lenne szól, ráadásul 1000 kcal alatt maradni borzalmasan veszélyes hosszú távon.
2012. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem maga a tabletta hízlal, hanem növeli az étvágyat. Én amúgy anno fogytam tőle, mert hányingerem volt eleinte.
2012. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen hízlal a fogamzásgátló, és egyébként az enyémnél mellék hatásként igaz a ritkább esetben a súly csökkentés is fel van tüntetve.


Egyébként meg nagyon egészségtelenül igyekszel fogyni, 1000 kcal marhára kevés és szerintem rosszul fog elsülni ha elérted a kívánt súlyt és újra normálisan eszel

2012. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!