Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami hatékony megoldás a...

Valami hatékony megoldás a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki nekem mondani valami BEVÁLT tippet hogy mit csináljak a narancsbőrös fenekemmel és combommal hogy eltűnjön?

Nem vagyok kövér,fiatal lány vagyok,sportolok is(viszonylag izmos lábam és fenekem van)viszont nagyon keveset iszok.Ez a baj?

Mit csináljak hogy rövid időn belül látható eredménye legyen?



2012. okt. 11. 18:48
 1/9 anonim válasza:

Szia.

Amit én tudok neked javasolni:

-napi 1,5 2 liter folyadék (szénsavmentes, nem cukros üdítők)

-rendszere testmozgás

-hideg-meleg váltózuhany

-ajánlatos heti egyszer testradírt használni luffa szivaccsal

-és nekem használt még a Dr Kelen krém ami narancsbőr ellen van.

Nekem is bevált, ilyen "recepttel"!

Sok sikert Neked is:)

2012. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. okt. 11. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:

sajnos semmi ilyesmi krém nem használ,mint amiket az első írt,mert ezek nem égetnek kalóriát,ergo nem csökkentenek testzsírt.

a narancsbőr azt mutatja,hogy magas a testzsírszázalék pont.

ezt kell csökkenteni hozzá,hogy eltűnjön.

ezt a legegyszerűbben a gyúrósok módszerével teheted,kalória deficitbe rakott szálkásító diétával,és a már említett edzésekkel.


viszont 20 kilónként 1 liter víz az eléggé alap,már csak az egészség szempontjából is,főleg ha egy jól kinéző,sportos testet szeretnél szép bőrrel.

2012. okt. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először igyál sokat, és ne várj túl gyors eredményt, ez a valóság, és nem a tévéreklám. Ugye nem két hét alatt alakult ki az a narancsbőr?
2012. okt. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Méreganyagok mint a tejfehérjék, glutén, lektinek elhagyása. Ezzel indulna a dolog.. Nem fogyás miatt.
2012. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves 3. válaszadó.

Ugye írtam én is, hogy rendszeres testmozgás, és sok folyadék. Úgy gondolom nem csak a krémet javasoltam.

Viszont tény, hogy nekem igen is BEVÁLT a krém!!!!! És írtam azt is, hogy nem csak a krémet használtam hanem életmódot is váltottam.

ja első voltam:)

2012. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Magyarul bevált az életmódváltás, és találtál egy csodakrémet ami jól nézett ki a boltban.
2012. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)Természetesen a csodakrémekben én se hiszek,még akkor se ha az áruk csillagászati. És nem hiszem hoga holnap felkelek és egy nap alatt el fog tűnni..a rövid időt arra értettem,hogy ne fél év legyen azért.A hideg-meleg váltózuhanyról,a bőrradírról én is hallottam.Próbálok többet inni(máshoz is rossz,hogy keveset iszok...vese,bőr stb)csak hát nincs nyár és nem vagyok szomjas.
2012. okt. 12. 21:40
 9/9 alma_reed válasza:
Giselle et vous diós testradír,sok folyadék,mozgás. :)
2012. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!