Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jó az étkezések előtt...

Miért jó az étkezések előtt egy pohár vizet kevés almaecettel inni?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam valahol, de nem értem, hogy ez miért jó. Egyáltalán fontos, hogy az étkezés előtt vagy után iszod?
2009. aug. 6. 14:27
 1/2 anonim válasza:
86%

Vizet azért jó inni, mert ha utána iszod, akkor a víz megköt, és nem tudsz normálisan emészteni, ha meg előtte, akkor segíti. Ezért ne igyál evés után. Az almaecet pedig nagyon hasznos, hiszen ez is serkenti az emésztést. Egyik ismerősöm úgy fogyott le 20kg-ot fél év alatt, hogy megivott egy korty almaecetet reggeli után, és közben nem fogyókúrázott!

Ha valahol ezt olvasod, hidd el biztos nem viccből írják...

2009. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. :) Sejtettem, hogy valami ilyesmiről van szó. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy ha evés után iszok az gátolja az emésztést... Jó, hogy most már tudom. :D
2009. aug. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!