Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 3 liter vizet szoktam...

Napi 3 liter vizet szoktam meginni. Ez nem sok? Mert néha még tudnék inni. Nem vok cukros, de eddig volt olyan, hogy napi 1 pohár vizet ittam. Aztán a héten elkeztem "inni".

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
20kg-onként kell 1 liter naponta.
2011. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem sok. annyit igyál amennyit a szervezeted kíván.
2011. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
67%

"20kg-onként kell 1 liter naponta."


marhaság.

2011. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség akkor a férjemnek hét litert kéne inni naponta?:)) ne viccelj már..
2011. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

20 kg-onként 1 liter naponta :D


én tudok nagyobbat mondani!


20 dkg-onként 1 liter naponta :D


na ki tudja überelni?


amúgy 3 liter víz kell is, főleg nyáron


pl. az ilyen topmodelleknél, mint pl. Bódy Szilvi meg ilyenek, napi 4 liter víz a minimum és bármikor ki is mehetnek hozzájuk vizeletmintáért (azért bármikor, mert napi 4 liter víznél nem kell több órát várni, hogy pisálni menjen a delikvens - ezzel most megelőztem pár kretént:), ez benne van a szerződésükben is

2011. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ez még nem sok, de sokkal többet ne igyál, mert kimossa a szervezetedből a fontos ásványi anyagokat
2011. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Testsúlykilogrammonként 30 ml-t kéne inni.

Tehát egy 70-kg-os embernek 0.03x70= 2,1 liter.

Tehát a 2-3 liter az normális.De több nem.

A sok víz felborítja a test egyensúlyát,kimossa a fontos anyagokat és megterheli a vesét.

2011. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy átlagos felnőtt vízigénye naponta 2-3 liter:

folyékony élelszerek, italok: 1-2 liter

szilárd táplálék víztartalma: 0.5-0.8 liter

a tápanyok hidrogéntartalmának elégetése során keletkező víz: 0.5 liter


Mint látható a víz szükséglet 50-60%át kell csak innivalóval fedezni, ezt a nőklapjás szakújságírók mindig elfelejtik megemlíteni. Akkor kell 3-4litert meginni, ha egésznap a 40fokban fát vágsz.

2011. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)
2011. jan. 15. 17:04
 10/12 anonim ***** válasza:

A sok buta ember itt... :)

Napi 5-6 liternél többet nem szabad inni, a 4 is belefér még!

2011. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Hány liter folyadék kell napi szinten egy 115kg-os embernek?

Folyadék alatt ásványvíz, csapvíz, teát értek (nem cola, kávé vagy cukrozottat).

Fél pohár víz -->1 liter "hányás", hogy lehet? (tegnap buli volt)

ez volt az első és az utolsó "hányásig-leiszom-magam" nagyon rossz 18f

Mennyi kcal?

2 vékony szelet pizza (volt rajta: sonka, sajt, paprika, hagyma, pizzakrém),1 pohár (2,5 dl-es) csoki puding 1,5%-os tejből 3 ek. Cukorral?

Ha egy nap megiszok 3 liter vizet kb és ezen kívül 1-2 nagy pohár zöldteát citromlével és mézzel és próbálom hanyagolni az édességeket és kenyeret se...

és nem eszek sokat eddig se ettem szerintem oskat de továbbra se eszem oylan sokat. 170 centi körül lehetek és szerintem vagyok vagy 80 kiló ami leginkább a fenekemen és a csípőmön látszik tornázgatok is néha de ez sajnos kevés.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!