Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miktől lehet meghízni?

Miktől lehet meghízni?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 53 kiló. Olyan 6-7 kilót szeretnék magamra felszedni, hogy olyan husisabb legyek. Arra gondoltam, hogy ha elmennék konditerembe is. Ötletek? Az a baj, hogy leugrálom a kaját. Eszek és utánna nem bírom megállni, hogy ne mozogjak.

2012. okt. 14. 16:56
 1/7 anonim válasza:
ne mozogj. Lazsálj a tv előtt ülj a gép előtt órákat egyél hotdogot, rendelj pizzát igyál cukros üdítőket :P Tuti tipp :)
2012. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maradj a s.ggeden! Kötözd le magad! Vagy egyél többet!


kicsit tudományosabban:


Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés. Az ugribugrit mellőzd!

2012. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
bírom az ilyen iq betyárokat, akik azért, mert ők attól lettek dagadtak, hogy a tv elött zabálták non-stop a pizzát és a cukros üditőt, azt hiszik, hogy attól még a norműlis anyagcseréjű emberek is ettől fognak meghízni -.-"
2012. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ettől nem hízol meg, akkor minden, csak nem normális az anyagcseréd! :D


Normál anyagcseréjű, aka egészséges embernél egyszerű a képlet:


a kalóriatöbblet (ami elérhető nagyobb mennyiségű táplálékkal vagy kevesebb mozgással) egy idő után hízáshoz vezet,


míg a fordítottja, fogyáshoz.


Ha a te szervezeted nem így reagál, akkor inkább ki kéne vizsgáltatni téged.


A hozzád hasonlók ott rontják el, hogy fogalmuk sincs, hogy mi az az elegendő táplálék.

Fényt és levegőt lapátolnak, s közben kárognak, hogy "zabálok, oszt mégse hízok"...

2012. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Látszik, hogy nem értesz hozzá, szerintem tudatlanus ne osztogass tanácsokat
2012. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 59% (!)!


Azon túl, hogy beböfögted, szerinted mi nem használ, nem adtál semmi értékelhető választ.

Így akarsz meggyőzni bárkit is arról, hogy neked van igazad?


De mégis miben? Mi a hízás menete szerinted?


Voltam én is "jaj, nem tudok sehogy se hízni"-tini. Mai fejjel visszanézve, nem is csoda. Kevés kaja, rengeteg mozgás. Hát persze, hogy belefért időnként a pörkölt pizzával egész tortával leküldve, irigyeltek is érte... holott csak arról volt szó, hogy a nem szándékos koplalós időszakokkal és a túlmozgással együtt 0-ra jöttem ki, nem volt kalóriatöbblet.


De halljuk, szerinted mi a nagy megoldás?

De tudományosan ám!


<egy dietetikus>

2012. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 millió kérdés van már erről, nem fogom mégegyszer leírni, lehet hogy te ennyire ráérsz, de én nem dolgozok feleslegesen. És ne magadból indulj ki, mert attól hogy te nem tudtad hogy kell normálisan táplálkozni, attól más még tudja. Csak épp nem 2 féle ember létezik, a dagadt és a sovány, úgyhogy nem mindenki érvényes a te "hűde nagy tudományod". Na böfögj még tovább, biztos vit érdekel.


<egy biológus>

2012. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!