Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a legjobban...

Hogyan tudok a legjobban meghízni? Mit kell ennem ahhoz?

Figyelt kérdés

15/f vagyok 181 centi és alig 58 kiló és marha ciki milyen sovány vagyok és egészségtelen is. szóval szeretnék hízni


szeretném tudni meik a leghizlalóbb kaja ami nem is ártalmas (szteroid és társai kíméljenek)


2010. ápr. 21. 22:13
 1/9 BeerHunter ***** válasza:

Szia!

1. Majd megtestesedsz, ne aggódj.

2. 1200 mg-os szójalecitin kapszula. Nekem bevált. Ez nem szteroid és tsai, utána is guglizhatsz. Simán jobbá teszi a tápanyaghasznosulást. Azt egyél, ami jól esik, és annyit, amennyi jól esik.

2010. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az elhízás elég megterhelő a szervezet számára. nem egészséges. hacsak nem vagy kórosan sovány, akkor akarj hízni. majd idővel megtestesedsz, ahogy írták előttem. ha lefekvés előtt eszel, pár kiló rád mehet. de inkább egészségesen akard élni az életed, ne elhízva.
2010. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem elhízni akar, hanem meghízni XD

egyél nutellás kenyeret! és evés előtt béres cseppet! meg csipszet és kólát :)

2010. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sport, fehérjedús étrend
2010. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22.22 ettől az egészséges étrendtől még lehet egy kevés tvnéző izmot is össze tud szedni..
2010. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom se a kólát, se a chipset! Egészségtelen és azt mondtad, hogy az olyasmit kerülni is akarod, szóval nagyon jól teszed. Inkább több szénhidrátot vigyél be, de abból is az egészségeset. Nézz utána a neten... pl. a krumpli és a rizs kiváló szénhidrátforrás. Próbálj meg naponta többször enni.
2010. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Használd ki azt, amiért a nők nem tudnak lefogyni (jojó effektus). Diétázz egy hétig (alig egyél). Utána térj vissza a mostani étrendedhez. El fogsz kezdeni hízni, mert lelassul az anyagcseréd, a szervezeted tartalékolni fog.
2010. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

bocsi én nem bírom ki hogy alig egyek :D


előzőeknek, azt a 1200mg-os valamicsodát megnézem majd és majd szülökkel egyetetek, és köszi a válaszokat


és lehet még azt is kipróbálom amit az előző írt :)

2010. ápr. 22. 14:42
 9/9 A kérdező kommentje:
vett anyám szójalecitint. már be is vettem :D
2010. ápr. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!