Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan ételeket...

Tudnátok nekem olyan ételeket mondani amik jók fogyókúrához és nem túl drágák?

Figyelt kérdés
25kg-ot szeretnék lefogyni. Nem tudom ,hogy mit ehetek? Olyan ételek kellenének amik nem túl drágák és lehetőleg nem kell főzni őket. Iskolában járok 4-5 körül érek haza és nem tudom megmelegíteni az ebédet magamnak.
2012. okt. 16. 15:46
 1/5 anonim válasza:
Elősször is a kaja mellé még kellene sokat sokat mozognod...na jó, nem olyan sokat...nekem van otthon mágnesfékes futópadom, minden másnap ha futok rajta 20 percet, illetve csak kocogok...így heti 1 kg lejön, szerintem ez reális! Csak azért, hogy ne a jojo effektus játszódjon...sok sikert!
2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én napi 1 órát szeretnék szoba biciklizni. A futás nekem nem jó mert fáj tőle meg dagad a térdem
2012. okt. 16. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
miert nem tudod megmelegiteni a kajat magadnak?? ez uj nekem...na de hát hust kell enni es olyat amibe sok a feherje, szenhidratot minimalizalni, zoldsegek enni es gyumolcsoket, sok vizet inni..ennyi az egesz, de a fott kaja az alap!!!mindenkeppen neki kell allni fott etelt enni, az kell a szervezetnek!!
2012. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most sok lecsót és tojásospaprikát eszek.

Vegyél különféle zöldségeket,én legutóbb cukkinit vettem, kis olajon kevés hagymával megpároltam, ráütöttem tojást,de ezt bármilyen zöldséggel megcsinálhatod.

Amit pl ma eszek vacsira: Karfiolsaláta(1 db 180 ft a Spárban)Karfiolt megfőzöd,leszűröd, épp hogy egy pici étolajat összekeversz ecettel, őrölt borssal és mustárral, majd álocsolod a karfiolra.Ez jó hidegen is, de szuperek a különböző salik hidegen, az én kedvencem:Paprikát, paradicsomot, salátát összszeled, mehet bele pici füstölt vagy bármilyen sajt, csirkemellkockák, vagy bármi, amit szeretsz, és nyakon öntöd valami kis natur joghurtból csinált öntettel.Én vettem ilyen Kotányis cézás, ezersziget meg mindenfajta öntetport,belekeverem a natúrjoghurtba, és egy 3 kis kávéskanálnyit összekeverek a salimmal.Az önteteket ha variálod vagy a sali hozzávalóit nem unod meg olyan hamar:)

2012. okt. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mert az iskolába nincsen mikró így nem tudom hol megmelegíteni itthon persze már megtudom de az ebédidőt a suliban töltöm
2012. okt. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!