Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatnék így?

Fogyhatnék így?

Figyelt kérdés

Kérlek ne gyertek a lecseszéssel,pedig tudom,hogy az jár érte,meg,hogy menjek inkább sportolni.Igen,mindenkinek arra van ideje amire akarja.Nem bírok sportolni lusta szar vagyok sajnálom!!:) Szeretnék lefogyni 5-6 kg-ot.Lehet hogy csak egy ideig látszódna és utána visszahíznám,nem tudom..Szóóval: egy nap csak a suliban ennék egy kicsi ebédet,és ennyi lenne a kajám.igen,ez már koplalásnak számít,de kipróbálnám.szerintetek,vagy tapasztalatok alapján mennyi idő alatt tudnák fogyni??? mondjuk 2 hét alatt látszódna valami???vagy igazából mármit megoszthattok evvel kapcsolatban,nagyon érdekelne.esetleg kinek siekrült már??

köszönöm előre is a válaszokat! :)

előre is köszönö


2012. okt. 16. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

igen lefogyhatsz. nekem sikerült, egy hónap alatt 4kg-t fogytam úgy, hogy csak ebédet ettem. aztán egyre több hónapig koplaltam, és végül anorexiás lettem. ez 5 éve volt, azóta sem gyógyultam ki az étkezési zavarokból. ha most visszamehetnék, jól pofán verném magamat. már normálisan eszem, de minden előre ki van számolva és még mindig a kaja meg az alakom határoz meg mindent.


te most még választhatsz. ha tönkre akarod magad vágni, akkor nyugodtan, nekem mindegy.

2012. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a lusta szaroknak csak a bálnaság jut sajnálom!!:)
2012. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan iszonyat éhes leszel, hogy az sokkal rosszabb lesz, mint a mozgástól elfáradni. Akinek nincs akaratereje mozogni, annak hogy van lelkiereje kibírni, hogy ne egyen? Ezt nem értem..
2012. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:

Nem kell sportolni a fogyáshoz (mozogni kellene de más miatt). Suliban kevés ebéd, jó gondolat. Ehhez kellene még jó reggeli és jó vacsi (főleg fehérje és nuku keményítő). Így menne, a koplalás nem segít. 5-6 kg nem a világ, nem ez a fontos - ha még gyerek vagy - hanem az, hogy ne szedj föl 50-60kg-ot a következő 30 évben. Életforma...

Ja, nekem sikerült :-)

2012. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha csak napi egyszer eszel, nem jut elég tápanyag a szervezetedbe, lehet, hogy az elején fogsz fogyni, de utána a szervezeted a napi egyszeri evést úgy fogja lereagálni, hogy amit egyszer eszel az összeset elraktározza, mivel kell az energia. ott fogsz tartani, ahonnan elkezdted.
2012. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!