Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tokából hogyan lehet "lefogyni"?

Tokából hogyan lehet "lefogyni"?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar, hogy mekkora tokám van... Járok futni, ugrálókötelezek is, de semmi.. Nem akar lemenni a tokám és nagyon idegesít és csúnya... Hogyan lehet lefogyni tokából?

2012. okt. 18. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Továbbra is végezd az aerob edzéseket, de kellene szálkásító diéta is, anélkül nem fog menni.
2012. okt. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak toka gyakorlatok! Elég nevetségesen hangzik, de tényleg van, és használ is. Valami olyasmi, hogy felemeled a fejed, és az alsó állkapcsodat felfelé húzogatod - érezni fogod, hogy feszül az a rész. Én ezt ismerem.
2012. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Hiába vannak, de nincs helyi zsírégetés. Ahogy a hasról sem lehet felüléssel eltávolítani a zsírt, így a tokáról sem gyakorlatokkal. Szálkásító diéta kell!!
2012. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok; nem azt mondtam, csak hát mint ahogy te is mondtad, ez amolyan hasonló gyakorlat, mint a hasizom erősítés, etc. :)
2012. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azt is írtad, hogy használ. Pedig nem, mivel ettől nem fog lemenni a zsír. Na mindegy tőlem mindenki azt csinál a tokájával amit akar, de diéta nélkül nem fog menni.

Érdekes, hogy testépítő versenyzőt leszálkásítva még nem láttam nagy tokával. És miért nem? Mert a diéta megoldja. Nem kell külön torna tokára és mégis lemegy. Hihetetlen ugye? :)

2012. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!