Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Természetes étvágycsökkentő?

Természetes étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Vagy olyan tabletta, vagy akármi amitől nem leszek ilyen farkaséhes. És nem kerülök tőle kórházba, vagyis növényi alapú...mondanál ilyet?
2012. febr. 3. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

megvan napi 3gramm / tessúlykilogramm fehérje, 30g telítetlen zsír és 2gramm / testsúlykilogramm szénhidrát (ami több kiló brokkolival egyenértékű) meg 4liter folyadék és még mindig farkaséhes vagy?

Életed végéig a természetes étvágycsökkentőn tervezel élni vagy majd visszahízol?


Valami okos szakértővel beszélgettek egyszer egy rádióba és a fenyőtoboz magot javasolta. Abban a részében biztos vagyok hogy az természetes, meg abban is hogy az étvágycsökkentés hülyeség. Az éhség az amikor a szervezeted jelzi hogy valami tápanyagra van szüksége, és diétában különösen fontos hogy megkapja a szükséges tápanyagokat.

2012. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Létezik egy: tapasztaltam! Benne vannak azok a vitaminok és ásványi anyagok, amikre nap mint nap szükséged van, de éhségérzetet csökkent. Nekem a barátnőm szerezte, megvan a leírása, ha érdekel küldj privit, átküldöm szívesen!
2012. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!