Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a hasammal...

Mit tudok csinálni a hasammal és a fenekemmel?

Figyelt kérdés
Fogytam 3 kilót, amit tartok is. Nem diétázok most semmit, de nem össze vissza eszek, mindenből egy kicsit csak.Minden hétvégén eljárok futni. Végzős vagyok, és elég sok órám/különtanárom van, szóval hétköznap nem fér bele időbe sem és anyagiakban sem valamilyen sport. (9 évig lovagoltam)Tavaly lefogytam 5 kilót. akkor egy kilóval voltam könnyebb mint most. Azóta ugrált össze vissza, de most tartom. Viszont tavaly sokkal kisebb volt pl a hasam. És nem hisze hogy az az egy kiló számítana. Még szeretnék vagy 5 kilót fogyni hogy jobban érezzem magam. Nem vagyok túlsúlyos, de csinosabbnak érezném magam úgy. 65/165 L Köszi a segítséget

2012. okt. 8. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

"Mit tudok csinálni a hasammal és a fenekemmel?"


Azt nem tudom te mit tudsz.

Én pl szívesen simogatnám mindkettőt:)

21/F

2012. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ő... hát nem ilyen válaszra számítottam ... de akkor kösz? ... :D


na jó most komolyan :D én tényleg még szeretnék fogyni, szóval légyszi normális válaszokat:)

2012. okt. 8. 22:54
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

A következő 9 évet lovagolhatnád rajtam:D

Na jó tényleg abbahagyom.

Írjanak a többiek valami jobbat.

Megint 21/F

2012. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na jó... :D megkérhetlek h ne unatkozz ennyire :DD most elmegyek aludni. tök egyedül. nem veled. senkivel. :D
2012. okt. 8. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Nehogy aztán reggel arra ébredj hogy simogatom a cuki hasadat:P Szép álmokat! Puszi, szia!

21/F

2012. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szerintem hagyd,hogy simogassa a hasad és a fenekedet ez a lelkes fiú:DDD

Pár simi-simi és lehet sokkal laposabb lesz:)))

Amúgy pedig a mozgás,amitől feszesebb tudsz lenni.

De a paramétereid alapján semmi baj veled:)

2012. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 VVMMvvmm ***** válasza:

Nos a kérdésből is kitetszik a gyakori falfogásbeli baki.

Most nem részletezném, hogy milyen dolgok határozzá meg

például a csinos feneket, de az bizonyos, hogy a formás

izmok jó tesznek neki.Tehát önmagában attól még, hogy

csökkentjük fenekünk zsírosságát még nem feltétlenül

lesz jó formájú e fontos rész.

2012. okt. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

82%-os.

Köszi hogy segítesz:)

21/F

2012. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Átolvasni az egész kérdést.. mainstream.


Én kérdezek: izommal van gondod (kevés, de több kéne) vagy zsírral van gond, sok és kevesebb kéne?


Izomra edzeni kell, fehérjét enni és jó lesz. Nem szeretem az ilyen Rubintréka videókat, de lényeg hogy dolgoztasd a combodat, farizmaid. Erősítés, testépítő gyakorlatok, fitness stb.


Fogyáshoz nem kenyéren, tejen és rizsen kell élni. Le kell rakni az ilyen szénhidrát dús ételeket, a tejet meg kell hagyni a borjaknak, és ez elég is lehet.


Sajnos sokaknál nem elég, mert 18-20 éves korára már simán hormonális problémákkal küzd az ember, ilyenkor komolyan ch szegény, glutén és tejmentes táplálkozás kell. Nincs más, meg kell gyógyítani a testet hogy egészségesen működjön, meg tudjon szabadulni a zsírtól és legegyszerűbben és összegezve ezt így lehet.

2012. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
21/F-nek :DDD Igazán nincs mit:)))
2012. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!