Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a diétáról? Állítólag 13 nap alatt 8-10 kg. :OO (lent van a link. )

Figyelt kérdés

[link]



érdekelne a véleméynetek, esetleges tapasztatalotok!


2009. aug. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos, hogy tudnál tőle fogyni, de hogy mennyit, az azon is múlik, hogy mennyit mozogsz mellette illetve mennyi a súlyfelesleged. De a fogyás önmagában kevés. A súlyt meg is kell tartani, és ha visszatérsz a régi életmódodhoz, nem ért semmit a diéta...visszakúsznak a kilók. Viszont egy életmódváltást megelőzően jó egy ilyet csinálni, én a LEVEL diétát akarom megcsinálni, ha már nem szoptatok. Update szerint élek már 4 éve (kiv. terhesség alatt), de még szeretnék azzal leadni.
2009. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én megcsináltam másik 2 barátnőmmel együtt.

Nekem 4 kiló ment le, egyik lánynak 3, a másiknak meg 5 kiló.

Az első pár nap amúgy szerintem tök gáz. Vasárnapra már úgy összeszűkűl a gyomrod, hogy már nem is tudsz enni...


Sokan ellenzik ezt a diétát, mert igazából csak arra megy, hogy a gyomrod összeszűkűljön, amivel, megjegyzem, tökéletesen egyet is értek. Én mozogtam is mellette, nem keveset, de többet nem csinálom meg.


Most kevesebbet eszek, többször, egészséges ételeket, sokat iszom, és délután 17 óra után már csak iszom.

Szépen, lassan, egyenletesen mennek le a kilók, mozgás mellett.


Neked is inkább ezt ajánlom. "Tűzoltásra" (pl.nyaralás előtt) jó, mert tényleg fogysz, de pikk-pakk visszajönnek a kilók...

2009. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,hogy tovább kérdezek!! De akkor ez segítene,gyors s.o.s."tűzoltásnak"? aug.29-én lakodalomba megyek..
2009. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 7 kg ment le, de amikor abbahagytam nem sokkal később a duplája jött vissza, pedig nem ettem össze-vissza. Inkább a minőségre kell odafigyelni, pl. ne egyél cukros dolgokat, fehér lisztet, este 6 után pedig már semmit, hosszabb távon ez a jobb.
2009. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!