Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó anyagcseregyorsító...

Valami jó anyagcseregyorsító fogyókúrához?

Figyelt kérdés
4kg- ot kell fogynom de nemfogom sanyargatni magam semmiképp, úgyhogy annyiba egyeztem ki magammal h semmi liszt és édesség emelett pedig heti 2 edzőterem plusz még valami anyagcseregyorsító kéne.köszi!:)
2012. okt. 25. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

a 3 óránkénti evés,reggeltől-alvásig,mi más.

és több edzés.

kettő még simán mehetne mellé,de az ne kényelmes kis edzőtermi súlyzózgatás legyen,hanem kemény kardió.

pl az ugrókötél.

2012. okt. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xy333 válasza:
...és napi 3+ liter folyadék. A zöld tea például kiválóan fokozza az anyagcserét, citrommal és édesítővel fogyasztva.
2012. okt. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kamu téma.


a normális étkezés, lowcarb és tejmentes táplálkozás, fizikai aktivitás fokozza az anyagcserét, és nem szerek-anyagok. ahogy a sok szénhidrát lassítja, úgy a sok fehérje gyorsítja az anyagcserét, de nem lehet erre építeni.. a zöld tea kamu, én sokat iszom ha ez gyorsítaná az anyagcserét akkor már elfogytam volna..

2012. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De nem értem, ha a lisztet, édességet leteszed, esetleg még mellé a tejféléket is akkor 1-2 hónap alatt lemegy a 4 kiló...
2012. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Zold tea nem kamu!:) biztos a cukrozottad iszod, a bioboltokban es dmekben lehet kapni ginseges zold teat! A baratnom 3 het alatt lefogyott tole... En is holnap kezdem o javasolta:)
2012. okt. 26. 20:20
 6/7 xy333 válasza:

@TaplalkozasHarcmuves:

Ha kamu lenne nyilván nem írtam volna. Ha máshogy nem, azzal is fokozza az anyagcserét, ha az eddigi folyadék beviteleden felül +1 litert megiszol. Ha értesz hozzá, nyilván tudod, hogy az anyagcsere növekedés nem = fogyás, szóval az hogy te iszod és nem fogysz, nem jelent semmit.

2012. okt. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xy333 válasza:
(Csak a teától fogyni nem fogsz, a barátnőd fogyása jórészt lehet hogy víz veszteség. De kiegészítésnek jó. Ginszenggel csak óvatosan, emelheti a vérnyomást.)
2012. okt. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!