Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap, kb 10e ft/hó és...

4 hónap, kb 10e ft/hó és -10-15kg. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tavaszra szeretnék 10-15kg-t leadni. Van miből, mert 160cm és 73kg vagyok. Már nem a szüleimmel élek és kb 10e ft-ból kell kijönnöm egy hónapban.(kaja) Hogyan tudnám véghez vinni?

2012. okt. 27. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez nehéz ügy, mert tapasztalatom szerint a diétás étrend még a normálisnál is többe kerül, 10000 Ft meg nem sokra elég. :o(

Az éhezés meg semmilyen körülmények között nem jó.


Én lehet hogy felkeresnék egy dietetikust, hogy mit javasol.


SAját tapasztalat, hogy amikor elhanyagoltam az étkezést fiatalon, akkor egy "klassz kis bélbetegségem" lett, szóval csak óvatosan.


Logikusan gondolkodva én nagy adag leveseket főznék (zöldség, vagy csirke, vagy hús, zellerkrém, sütőtökkrém, ilyesmi), azt enném több napon át, és mellé mindig valami nem túl nagy adag mást. Pl. paradicsomos tészta, ilyesmi.


Amennyi tejtermék, hús belefér, bár a mai árak mellett... :o(

2012. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Paradicsomos tészta... hát ez remek tanács. Komolyan.


4 hónap alatt -10kg az heti kevesebb mint 1 kg, teljesen jó cél!

No hát a 10.000Ft. Az 6,5 kg csirkemell egész hónapra. Az 20 deka naponta nagyjából... és ez még csak a csirkemell...

Nem elég még egészségtelen kajákra se 10ezer 1 hónapra, nemhogy diétás cuccokra, amik tényleg drágábbak.

2012. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne bátortalanítsátok már el szegényt!

Én tapasztalatból tudom, hogy szemét kajákkal is lehet fogyni, ha kevesebbet eszik az ember és megmozdul, bár azt mindenki tudja, hogy nem a legszerencsésebb. Szóval fel a fejjel!


Javaslom, olvasd el ezt a kérdést, sok hasznos tanácsot adtak a kérdezőnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__35..

2012. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Fenét nem megy

zabpelyely napi 40g aldiban 1 kg 400ft

csirkemell napi1100 g 3kg piacon 3600 ft

natúr kakaó ízesíteni a zabot 500ft

édesítő coop 300ft

barnarizs napi 50g kunsági :400 ft a sparban

olcsó zöldségkeverék 400ft 1kg pennyben kb

olcsó zsírszegény túró 209 spar saját termék 800 ft 4 doboz

5700 eddig alma 1 kg 300 ft akkor 6000

vennék abonett utánzatot machban 200ft,csirkeszívet combot és 1 szer beruháznék fehérjeporra mert olcsóbb mint a kaja

2012. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem leszek népszerű, de mivel én anno elég kemény pénz hiányban szenvedtem, ezért mindent ettem, ami volt nem túl lőve a célon (tészta, burgonya, fehér kenyér, stb.) mellé rengeteget mozogtam és estére kilőttem, amennyire lehetett a szénhidrát forrásokat. Így nehezebb fogyni, de megoldható. Pláne, hogy annyira nem vagy kövér, lassabban mennek le a zsírpárnácskák.
2012. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. :)

Nincs szívem többet kérni anyáméktól, mert nagyon nem vagyunk eleresztve. Alapból nem szoktam sokat enni, de vh mégis rám jött a plusz. Éhezni tuti nem fogok, mert semmi értelme és csak magam teszem tönkre. Köszönöm a linket is elolvastam és onnan is találtam pár jó ötletet. Burgonyát, hagymát meg még most 1-2 gyümölcsöt zöldséget tudok felhozni.

Bár tudom h a burgonya pont nem jó, de ha keveset eszek úgy jó, nem?

Ezt az abonett cuccot egyszer kóstoltam vmi szörnyű. Ezért ha napi 2 teljes kiörlésű zsemlét eszek az jó? Amikor burgonyát, ill. rizst eszem akk pedig nem veszek zsemlét. A zabkása jó ötlet. Gondoltam mindig veszek vmi zöldséget gyümölcsöt. Csirkemellet is jó lenne csinálni, arra adhatnátok pá finom receptet! :) Reggel vagy este menjek futni? Bár kegyetlen lusta vagyok, de minden elhatározás kérdése! :) Még ha van észrevételetek, tippetek nyugodtan mondjátok! És még egyszer köszönöm mindenkinek! :)

2012. okt. 27. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:

én se leszek népszerű nem volt pénz csirkemell rizs kombinációra pénz én is 10ezret osztottam be, nagyon nagyon figyelni kell az akciókat és nem feleslegesen költeni

heti reggeli

zabpegely fél kilo 200ft-aldi, penny spar-budget vízben felfőzve hozzá keverve pár kanál joghurt-tesco-s, aldi-s nagy joghurt van hogy 100-110 ft

alma egy kilo kb 10szem 180ft ha piacra mész egy picit ütőtt és már odadaják 100ft-ért is

vagy tk fél kilos kenyér 200ft hozzá egy csomag sonka-asszem -6-7sz szelet 200ft egy kígyóuborka 100ft

ebéd-főtt tojás 2db (100ft) hozzá rizs és kígyóuborkával saláta

rizs 1kilo 200ft ez sokáig

krumpli 1kilo 100ft-sütőben héjában sütve vagy főzve

főzelékeknek van hogy sóska vagy spenót mirelitből kefírrel

káposzta olcsó, székelykáposzta-nem nem itt a zsírosra kell gondolni ellehet készíteni normálisan is

rakottkáposzta, töltött paprika

zöldséglevesek, tojásleves

csirkemájrizottó, májgombócleves, csirkecombok lesütve

pulykanyakból csontleves a husokat le lehet szedni róla

2012. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fini zabkása: [link]
2012. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem menni fog. Ma már vettem pár cuccot, jövőhéten kezdem is! :)
2012. okt. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!