Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt 7 kg mínusz...

Egy hónap alatt 7 kg mínusz lehetséges?

Figyelt kérdés

Beválogattak egy modellverseny középdöntőjébe. 166-7 cm vagyok és 57,5 kg, ami elég sok. Decemberben lesz a portfóliófotózás januárban pedig a verseny. Az összes lány NAGYON, elképesztően vékony, így én rosszul érzem magam. A versenyen van fürdőruhás rész is, ami nekem elég necces. Heti 6-szor 2óra edzéssel és diétával lehetséges lenne elérni az 50 kg-ot? Fontos nekem ez a verseny, mivel egyedül a súlyom miatt nincs jelenleg esélyem bejutni a döntőbe(az arcom, magasságom és hajam is meglenne hozzá)

Diéta alatt azt értem, hogy csak fehérjét, zöldséget és gyümölcsöt eszem, kis mennyiségben. Reális szerintetek ez a fogyókúra? 16/L



2012. okt. 24. 19:24
 1/2 anonim válasza:
Igen. ez így tökéletes. Napi 4x egyél, keveset, a szénhidrátot meg tartsd 100g/nap alatt. De ne csökkentsd le teljesen.+ sok folyadék. Én így hetente 3kg leadtam. Mindennapos edzéssel. Sok sikert! :)
2012. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megkérdezhetnem hogy melyik ügynökségnél vagy?
2013. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!