Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szokták azt mondani,...

Miért szokták azt mondani, hogy krumplit, rizst nem jó sülthús mellé enni, mert az hizlaló? A szénhidráttartama nagyon magas, ezért mondják.

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 14:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De a szénhidráttartam hogyan függ össze az elhízással?
2012. okt. 29. 14:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nem jó a kettőt együtt enni, mert ez a kombináció nagyon megemeli az inzulin és triglicerid szintet.Az inzulin szerepe ugye a tárolás fokozása.
2012. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy függ össze az elhízással, hogy a szénhidrát hizlal a legjobban, ahogy előttem írták. Az emberek át is lépik sokszor a megengedett határt, azért is gömbölyödünk ennyien. Mindenféle kenyér, kis péksüti, joghurt, keksz, csipsz, burgonya, ki mit eszik egy nap bőven lehet még sorolni, szóval javarészt "szemetet" esznek egész nap, alig megy be fehérje vagy zsír.
2012. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Hát én 500g szénhidrátot eszem egy nap (rizs,krumpli,tészta) és még ígyis full szálkás vagyok:D szóval ez a hízlal szó is elég hülyeség......
2012. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olvass utána, és nem lesz akkora hülyeség.
2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Minek olvassak utána,ha magamon tapasztalom,hogy nem így van? Most ez a "divat",hogy a szénhidrát "hízlal". 10 évvel ezelőtt a zsír "hízal"t. 10 év múlva a fehérje fog??
2012. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 17:31

Ilyen a genetikád szerencsés vagy.Én ha már ránézek a szénhidrátra akkor hízok,de ismerek olyat is mint te, aki bármennyit eszik bármiből, és egyszerűen nem hízik.Mondjuk én is ilyen voltam, de már 35 körül sajnos nagyon oda kell figyelnem mit eszek meg.

2012. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35 éves koromig én is 48kg voltam. Hiába ettem nem bírtam hízni. Mondjuk az sem volt jó :( Szóval aki azt írja, hogy hülyeség a szénhidrátot csökkenteni az nagy baromságot ír. Egyébként csak egy példa. 4 hónapot voltam kórházban, mert veszélyeztetett terhes voltam. A cukorterhelésem nem lett jó, így szénhidrát diétán voltam. A fehérjét emelték és a terhesség végén kevesebb kiló voltam, mint az elején. Pedig a baba 3.10kg volt. Én pedig szószerint végig feküdtem a 4 hónapot. Szóval az étkezés tényleg a legfontosabb a fogyókúrában.
2012. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Jó de azt nem lehet kijelenteni,hogy a szénhidráttól hízol. Ha egész nap csak csülök pörköltöt ennél(krumpli ,kenyér nélkül) akkor is híznál. Pedig abban 0 szénhidrát szinte. Szóval mindenből lehet enni,mértékkel
2012. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat.
2012. okt. 30. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!