Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hónap alatt szeretnék 8kilót...

2hónap alatt szeretnék 8kilót lefogyni! Mit csináljak, hogy ez sikerüljön?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 09:49
 1/4 Magyarvitéz válasza:
Először is az étrended kéne megváltoztatni és mellette ,zsírégető edzéseket kéne csinálnod rendszeresen.
2012. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lemondasz a cukorrol, kenyerrol, tesztafelekrol es odafigyelsz,hogy mit eszel! Semmi cukros udito csakis viz meg max zoldtea mert az jotekony hatasu a szervezetre nezve es napi 2 szer fel orat sportolsz nekem kezd bevalni szules utan maradt egy kis felesleg rajtam es eldontottem ,hogy muszaly leadnom most en ezt csinalom es kezdek fogyni egyre laposabb a hasam megy egy 5 kg es mar jo is leszek:)
2012. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom betartani ezeket! :)
2012. okt. 31. 11:54
 4/4 anonim válasza:
Elmondok neked valamit amikor megszultem mindent ettem ami egeszsegtelen ,mert szules elott vekony voltam sot nagyon vekony 43 kg es szules utan magatol ertetodonek vettem,hogy le fogok fogyni es ettem mindent ahogy teltek multak a honapok rajottem,hogy ez magatol nem fog lemenni muszaly tennem erte valamit mert egyszeruen nem birom igy elfogadni onmagam ..nagyon nehez betartani ,mert azelott mindent ettem egy dkg-t sem hiztam...10 kg felesleg maradt rajtam ami nagyon nehezen akar lemenni es 53 kg vagyok ami nem tunik soknak de az elet ironiaja ,hogy nagyon picike is vagyok es igy kovernek tunok hiaba nem sok az az 53 kg az 153-4 cm hez:S Szoval most mar lattom az eredmenyt es es erot ad,hogy kitartsak es ne adjan fel. udv :)
2012. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!