Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?!? 1...

Mit csinálok rosszul?!? 1 hete "fógyókurázom" (bár szerdán bevágtam 5 nagy szelet cukor tortát, ) Délelött általában csak gyümit vagy RITKÁN valami lightos (pl.1 főtt tojás)

Figyelt kérdés

Ebédre általban halat, vagy spenotot vagy valami egészségeset ettem. Mindig osk zöldséggel. és vacsira is valami lazá, dinnyét, vagy sima zöldségleveset stb. a Baj az hogy .egyre gyengébnek érzem magam, rossz a közérzetem, Naponta 5X pisilek, de nincs székletem. Változás nem történt ralytam de szerintem csk vizet vesztek. Minden nap futottam 30 percet.

15/L (181cm, 63kg)


2009. aug. 11. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy az étkezéssel van baj, egyél naponta többször keveset és magas rosttartalmú ételeket, és ha diétázol felejtsd el a sütiket tortákat édességeket, pláne nem 5 szelet egyszerre! így jóhogy nem fogysz. egyél rendes kajákat és sportolj, jól fogod érezni magad.
2009. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire egyél többet, energiadúsabb dolgot, én reggelire simán eszem kenyeret is, vagy péksüteményt. Ez adja meg a nap többi részére az energiát. Az ebéded és a vacsorád jó, de egyél többször keveset. És egyél olyan dolgokat, amikben sok a rost. Reggeli müzli nagyon jót tenne, gyümölcsökkel, pl. szilva, sárgabarck, hasonlók. Ez is jó reggeli, és székleted is lenne. Ezen kívül igyál nagyon sokat, vizet vagy teát (cukor nélkül). És valamennyit jó lenne mozogni is. A 30 perc futás nem rossz.

Egy hét alatt viszont ne várj változást, majd egy hónap múlva nézd meg, ha ezeket mind betartod, hogy ment-e le 1-2 kiló. És az teljesen természetes, hogy egy hét alatt csak vizet vesztesz. Én március óta fogyózom, de laza tempóban, hogy ne menjen tönkre a bőröm. Most tartok a 10. leadott kilónál. Szóval meg lehet csinálni, csak türelem és kitartás kérdése.

2009. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
'15/L (181cm, 63kg)' hát én nem értem mi szükséged lehet a fogyókúrára...ráadásul ebben a korban?!
2009. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
első válaszoló vagyok, most nézem hogy csak 63 kg vagy 181 cmhez és ráadásul 15 éves. akkor nehogy már fogyózz!! inkább sportolj többet ha formásodni akarsz :) persze akkor sem kell édességgel tömnöd magad és a napi többszöri evés + sok folyadék kell.
2009. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Második vagyok, banyek, nekem is most esett le, hogy te ilyen magas vagy. Én 162 centivel vagyok annyi mint te, oké, hogy én fogyózom, de neked full fölösleges.
2009. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen furcsa h hirtelen le lettünk pontozva...
2009. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én biztos nem voltam, Bármilyn válaszokat is kapok örülök nekik, hogy irtok nekem.
2009. aug. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!