Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha semmi eredmén...

Mit csináljak ha semmi eredményes mozgásra nincs lehetőségem?

Figyelt kérdés
Emberek között- előtt semmiképp nem tudom rávenni magam a sportra. Alapból is utálok emberek közé menni, még egy sima buszozás is stresszel jár, mert néznek, félek hogy valami égőt csinálok stb. Igy a futás, és az összes benti edzés kilőve. Itthon pedig emeleten lakok, szóval az ugrálós dvd-ket is elfelejthetem, mert egy hárpia a szomszéd igy is. Most akkor a sima torna maradt csak, az pedig nem segíti a fogyást, inkább izmot épít, nem? Persze diéta megvan mellette. Lány vagyok, 25 kgot kellene fogynom legalább.
2012. nov. 1. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Kitapasztaltam, mikor vannak kevesen stb. Futópályára járok, mikor már kicsit sötét van, vagy hajnalban, mikor még nincs senki. Meg lehet oldani.
2012. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Már neharagudj, de intenziv edzés nélkül, nem fog menni a fogyás.. Persze diétázni lehet, de az alkatod attól függetlenül nem lesz szép..
2012. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de hiába ha nincs lehetőség intenzív edzésre.
2012. nov. 1. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Sétálj sokat és lépcsőzz!Már ez is sokat segít...ez pedig nem ciki,mert az utcán mindenféle testalkatú emberek sétálnak.Vagy menj el egy uszodába...ne gyógyfürdőbe vagy valami ilyesmi,hanem rendes sportuszodába,ahová az emberek sportolni járnak és nem azzal foglalkoznak kin milyen bikini van,ki hány kg,stb. Ha zavarnak az uszodában edző kisportolt vizilabdás/úszó srácok,akkor érdeklődd meg mikor nincsenek edzések és menj akkor--feltéve ha tudsz úszni.
2012. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én itthon zumbázok napi 2 órát és egyáltalán nem vagyok vele hangos.

Felveszek egy sima cipőt ami nem piszkos,és kész.

Nem hallatszik semmi.

2012. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emeleten laksz?

Szuper. Akkor lépcsőzz!


Vagy kérj karácsonyra lépcsőző gépet, szoba biciklit.


ha ennyire félsz mások előtt futni, ahol mindenki más is ezt csinálja, akkor én egy pszichológust is javasolnék, mert ez nagyon eltúlzott gátlás.

2012. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak az elején nehéz kimenni futni az emberek közé. Egy idő után növeli az önbizalmad, és nem fog érdekelni a többi ember. Nálam is így működött. Az első pár héten remegő gyomorral meg lesütött szemmel mentem az utcán, jaj, csak nehogy meglásson valaki (késő este), de ez hamar elmúlt.

Más kérdés, hogy +25 kg-mal nem érdemes még kocogni, inkább séta, bicaj (arról nem írtál).

2012. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindent lehet, csak akarni kell, nem kifogűsokat keresni. Egyébként neked alapból szaki kéne, aki kigyógyít a tömegfélelmedből.


Régen én is lesütött szemmel járkáltam utcán, buszon, bárhol, kicsire húzva magam, jaj, csak rám ne nézzenek. Most meg ha valaki bámul - sajnos elég sokan teszik, főleg zavarba hozás céljával -, simán farkasszemet nézek vele, és elérem, hogy végül ő kapja le rólam a tekintetét. Eleinte baromi nehéz volt, de idővel simán megy.

2012. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyors gyaloglás is ciki? Korán sötétedik, este fél hattól fél hétig tempós gyaloglás.

A szobabicaj karácsonyra is remek ötlet!

Sima bicajod sincs? Azzal is lehet tekerni, de azt ne sötétben mert balesetveszélyes, azt inkább nappal.

2012. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!