Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki javasolhatna valami...

Smlie kérdése:

Valaki javasolhatna valami hatásos fogyókúrát, ami nem túl durva. Tornázni elkezdtem, bár nincs túl sok időm rá, most nyáron inkább lesz. Probléma hogy igencsak édesszájú vagyok. Valakinek tapasztalat eredményes, tartós fogyással kapcsolatban? 17/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A torna nem a legjobb, ha fogyni akarsz. Inkább fuss, gyalogolj, ússz, biciklizz.
2012. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Futni nem tudok a térdem miatt ugyan, de a bicikli kivitelezhető :)
2012. jún. 12. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem ami még átmozgat a köredzés. Tegyél bele térdet kímélő gyakorlatokat és figyelj, hogy ne menjen le nagyon a pulzusod. Én úgy szoktam cserélgetni hogy a számomra keményebb gyakorlatokat teszem a könnyebbek közé. De ennél sokkal hatásosabb a bicikli és a futás is, csak esetleg ha jobb nincs ez is ér valamicskét:)
2012. jún. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!:)
2012. jún. 12. 21:19
 5/7 Masnee3 válasza:

Szia, én év elején fogyóztam, le is ment 6 kiló, azóta sem jött vissza. Pár tippet tudok adni:

- délig kizárólag gyümölcsöt egyél!

-igyál meg naponta minnél több folyadékot (ne cukros, szénsavas vackot, hanem vizet pl.)

-este 20h után már TILOS bármit is enni, mert az ezer%, hogy amit lefekvés előtt eszel rajtad marad.

- próbálj meg heti 3x mozogni, hogy felpörgesd az anyagcseréd(=gyorsabban égesd a zsírt)

- kerüld a cukros dolgokat és a pékárúkat!


Ha ezeket betartod, biztosan fogyni fogsz! Semmiképp ne koplalj, az hülyeség és csak rosszul lennél ebben a hőségben. Sok sikert!:)

2012. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
erofeszites nelkul, ne vard el azt, hogy konnyen es gyorsan lefogysz, hogy ha igazan szeretned ledobni a folosleget, akkor neha a "durva" utat kell valasztani es megtanulhatnal parancsolni magadnak, nem teletomni magad minden finomsaggal
2012. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dress9dora válasza:

Szia!

Ez nagyon hatásos és nem nagyon kemény fogyókúra:

-reggelire egy feketekávé és ha nagyon éhes vagy akkor 2-3 alma,vagy mandarin.

-ha közötte megéhezel,a fogyókúra elején még ehetsz 1-1 gyümölcsöt.de nagyon fontos,hogy a fogyókúra elkezdése után reggeli és ebéd között ne egyél semmit!

-ebédnek javaslom a spenótot,prézli nélkül ehetsz bármilyen húst,de max. másfelet!

-közötte uzsinak ehetsz 2 vékonyan megvajazott kétszersültet.a fogyókúra közepén ezt csökkentsd le másfélre,a végén pedig egyre.+ még ehetsz egy banánt.

-vacsorára tejfölös piritóst,ha nagyon kívánod kettőt,de inkább egyet.vagy egy barna kenyeret rajta vajjal,vékony

diétás szalámival.

-ha nagyon kívánod hetente kétszer valamikor a nap folyamán megehetsz 1 kocka csokid,te ezt inkább helyettesítsd joghurttal.

ha megkívánsz valami édességet,fontos,hogy ellent tudj állni,és egyél helyette valami gyümölcsöt.emellet ha nem megterhelő gyalogolj sokat,próbálj meg szerényen úszkálni egy kicsit,később ezt tedd kicsit intenzívebbre,majd biciklizz,biciklizz sokat.akár szoba/rendes bicikli,csak az legyen.meg egy kis szelíd,napi 30-50 körüli fekvőtámasz,bár inkább a felülést javasolnám.nálam ez vált be.


ui.:és fontos,hogy semmilyen kamu tablettát ne vegyél be,mert lehet hogy lefogysz 8 kilót,de 5 évvel később pedig kifejti a tabletta a hatását.vigyázz halált is okozhat!bye:dress9dora

2012. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!