Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3db tójásból rántotta vöröshag...

3db tójásból rántotta vöröshagymával oljon késítve mennyi kcal?

Figyelt kérdés
mustárral ,ketchuppal?

2012. nov. 2. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

3 db tojás -> 70*3 => 210 (1 tojás 68 kcal, az kb 70)

vöröshagyma => kb. 20 kcal (100 gramm 39 körül van de gondolom nem ennyivel etted)

olajon: attól függ mennyit használtál, 1 ek olaj 90 kcal

mustár: ez nem sok sztem 10 (max 15)

ketchup: ez viszont több, mert cukor is van benne... fejből nem tudom mennyi kb. 30 kcal attól függ mennyi

...

összesen: 340 körül számolom de függ miből mennyit használtál, mennyire volt olajos a serpenyő. Lehet kevesebb, ha kicsi olaj volt akkor kb 300 lesz.


Nem akarok beszólni, de 3 tojás nem sok? Mert a sárgájában nagyon sok a zsír, napi 1 tojást ajánlanak, egészséges (nem fogyozó!) embereknek! Ha sárgája nélkül eszed, a 3 tojásfehérje okés, mert a sárgája kb 60 kcal a fehérje kb 15

Sok zöldséggel szerintem elég 1 (max 2 tojás is)

2012. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
a zsír nem hízlal, én ma 5 tojást ettem és most még csak nem is ettem hozzá bacont, mert nem volt. nincs rajtam sehol semmi felesleg, kockás a hasam :)
2012. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első te 1 tojással jól laksz? Az durva. Sokszor én megeszem 5-6 db-ot kb 2 jó nagy szelet kenyérrel+mustár,torma.. És még utána letudok gyűrni jó pát dolgot:D
2012. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első: Te honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy a nem fogyókúrázó embernek napi max 1 tojást ajánlanak? :D Valamit nagyon elnéztél.
2012. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Első, most komolyan, neked elég egy tojásból a rántotta?

A három szerintem teljesen rendben van, és egyáltalán nem sok!!

2012. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy lassan mikroszkopikus méretű tojásokat lehet kapni (vagy már-már nagyobbak a fürjtojások...), 3 db az az ember fél fogára sem elég. Meg talán ha 3 db kiad egy rendes, tisztességes nagy tojást. :D
2012. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
A koleszterinmizéria miatt ajánlották azt a napi egy tojást, nem mond hülyeséget a kedves Első. De azért még valaki mocskolódhatna itt... (És velem ellentétben ő még válaszolt is a kérdésre.)
2012. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg tojást eszek, mégis jó a koleszterin szintem :D
2012. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez a koleszterinszint-dolog eleve úgy marhaság, ahogy van.
2012. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így igaz, a koleszterines cucc tényleg hülyeség :D

"Mivel alapvetően a sárga a jövendő élet, a fehérjének azt meg kell védenie, ezért a proteinjeinek nagy része antimikrobiális tulajdonsággal bír, ami nagy mennyiség fogyasztása, vagy szivárgó bélszindróma esetén ránk is negatív hatással lehet. Ezért nem ajánlatos az autoimmun betegeknek tojásfehérjét fogyasztani."


Csak emiatt ajánlanak 2-3 tojást naponta, de akinek semmi baja tőle az simán ehet többet :)

2012. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!