Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan Fogyókúrás gyógyszer...

Solyamolya01 kérdése:

Van olyan Fogyókúrás gyógyszer ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan írjon aki valóban lefogyott valamilyen gyógyszertől!!!
2012. nov. 8. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én anno fogytam a Lindaxa-tól, amikor még legális forgalomban volt... de hát azóta kivonták Magyaroszágon a forgalomból, én meg netről nem veszek gyógyszert, így kénytelen vagyok diétázni és mozogni.
2012. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, csak be vannak tiltva a súlyos mellékhatásaik miatt. 1-2 akár halált is okozhat.
2012. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mint veterán fogyókúrás válaszolok.


8!! évnyi sikertelen fogyózás, mindenféle csodaszerezés után rá kellett jönnöm, hogy csak úgy fogyhatok hatásosan, maradandóan ha olyat csinálok, amitől minden nyomorult, lusta, fogyózónak égnek áll a haja: életmód váltás!! Táplálkozás váltás!! Akár tetszik akár nem. Nekem is csak akkor sikerült, amikor végre felfogtam és rászántam magam. 25 kg ment le és két éve tartom magam. Csodaszerek nincsenek. Vagy ha igen hát olyan mellékhatásokkal, hogy a füled kettéáll és utána meg a dupláját hízod vissza.

2012. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 3. Válaszolónál a pont.


Csodaszerek nincsenek!!! Pénz kidobás!


Az egyetlen ami segít az az önmegtartóztatás életmódváltással kombinálva, valamint le kell győzni a lustaságot és neki állni sportolni. Ez lehet akármi amit élvezel.

2012. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
t3
2012. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!