Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi motivál abban hogy heti...

Mi motivál abban hogy heti x-szer sportolj és hogy egészségesen táplálkozz?

Figyelt kérdés

Illetve ha ezeket nem teszed (nem sportolsz, és nem is eszel egészségesen) akkor mi annak az oka?

Szóval mindkét tábor véleményére kíváncsi vagyok :)


2012. nov. 9. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

a táplálkozásban az, hogy így tarthatom meg a kemény munkával szerzett alakomat, és hogy ez egészséges, megvéd a jövőbeni betegségektől és esztétikai problémáktól, rossz közérzettől. emellett még az is, hogy a fincsi cukros lisztes kaják iszonyú függőséget és hangulatingadozást okoznak nálam, megőrülök egy falattól is és falásroham tör rám, szóval egyszerűbb kiiktatni mindet.

a sportot hónapokig csináltam, van hogy ellustulok és kimarad pár hét, ha épp leszálló ágban van a motiváltságom és a lelkesedésem, de a kajálásra mindig ügyelek, nincs kifogás.

20l

2012. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már olyan természetes mint az esti fogmosás. Nem tudnék lefeküdni nélküle. Normálisan eszem, kb 90%ban helyesen, maradékba belefér ez-az lelkiismeretfurdalás nélkül. Sport is hiányzik ha nincs, max néha "alkudozom" magammal, hogy mit sportoljak, vagy felcserélem a tornás napot a futóssal, a lényeg az, hogy jól érezzem magam közben, ne sanyargatás legyen.
2012. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az egészség.

a funkcionális haszon.

a nárcisztikusság.

a kihívás.

és az unalom.

2012. nov. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem egy nagyon aranyos, jóképű fiatalember.
2012. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!