Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt fogyok le?

Így mennyi idő alatt fogyok le?

Figyelt kérdés
153cm vagyok és 54kg. Napi 30percet mozgok ált. aerobikozom, ebédre párolt zöldséget szoktam enni, vagy pulyka/csirke húst. Kis adagokat. Heti 2x másfél órás aerobik órám van. Ezen kívül minden nap iszok min. 2l vizet. Csokit meg ilyesmi édességeket nem eszek. Chispset sem. Kólát meg ilyen egészségtelen innivalókat eleve nem szeretem. Cukor helyett édesítőt használok. Sok zöldséget/gyümölcsöt eszek. Meg negatív kalóriás ételeket. kb. 10kg-t szeretnék fogyni. Ez szerintetek mennyi idő alatt sikerülhet? ui.: Egy nap kb 600-800kalóriát fogyasztok el. 15L
2012. nov. 11. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Nincs negatív kalóriás étel.

Naponta 2x ennyit kellene enned, még húsokból, zöldségekből is (gyerek vagy!)


Ha húst és zöldséget eszel, nem eszel kenyeret-tejterméket akkor nem kell koplalnod. A zsír és a hús, zöldségek nem hizlalnak, nem betegítenek meg -> eheted őket. Fontos tápanyagokat tartalmaznak, enni is kell őket, jóllakásig!

2012. nov. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jol akarsz lefogyni de tul keves a napi kcal beviteled.Naponta egyel legalabb 5-szor.Noveld meg a kcal beviteled legalabb 1200-ra.
2012. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat! : ) Csak azért gondoltam hogy ez így nem kevés mert a barátnőmnek annyiból áll az egész napi kaja hogy.: reggel valami péksüti ebédre egy zsömle vacsira meg semmi. És én még így is jelentősen többet eszem mint ő. Bár én péksütit nem szokta, enni sem zsemlét. Reggelire a suliba vagy hogy 2almát viszek. egyet megeszek az első szünetbe a másodikat meg a 6.óra előtt. Vacsorázni salátákat szoktam. Ha meg napközbe megéhezem akkor eszek valami gyümit/zöldséget.
2012. nov. 11. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hús zöldség, ha bírod erővel lehet keveset enni. De amíg gyerek vagy, addig ne akarj keveset enni, egyél minőségi ételt jóllakásig (hiszen fogyni így is tudsz!).


Ellenkező esteben a most be nem vitt tápanyagok miatti problémák.. később már nem lesznek kivédhetők, barátnődet meg sajnálom, de az én sajnálatom mondjuk sok millió emberen megoszlik..

2012. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!