Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok így fogyni?

Mennyit tudok így fogyni?

Figyelt kérdés

Szénhidrátmentes/szénhidrátszegény diétát csinálok.

Még nagyon az elején vagyok 3-4 napja csinálom csak.

Reggelire általában viszek magammal salit, vagy joghurtot,

ebédre salit eszem / grill-csirkehús,saláta, paradicsom, uborka, répa, esetleg feta-sajt,vagy grill csirke uborkával / estére pedig semmit, vagy gyümölcsöt vagy salit..Ezeket így keverem, minden nap máshogy. Mit gondoltok, így mennyi idő alatt mennyit lehet fogyni? A mostani súlyom 85 kg, sajnos egy pajzsmirigyprobléma miatt meghíztam, kb. 1,5-2 éve, de nagyon utálom. Rendszeres mozgást szeretnék beiktatni emellé, de iszonyatosan kevés időm van. A 4 nap alatt úgy vettem észre, hogy ment le egy nagyon pici...de szerintem max 1 kiló. :) Válaszaitokat előre is köszönöm.:)

20/L



2012. nov. 11. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen csak saláta vagy csak ez meg az fogyókúrákban. Mindenre szüksége van a szervezetnek szénhidrátra is zsírra is cukorra is a lényeg hogy miből mennyit és mennyi kalóriát viszel be és mit mozogsz mellette. A kevés időnél meg sose tudom elképzelni hogy valaki képtelen fél órával előbb kelni hogy kimenjen egy kicsit kocogni még reggel vagy este vagy nem megy gyalog sehova. Ráadásul nagyon keveset eszel naponta 5-6x kéne enni keveset, lefekvés előtt is úgy 3 órával most fogyni fogsz mert az izmaid lebomlanak aztán vagy feladod és elkezded visszaszedni vagy beleőrülsz és anorexiás leszel reggel több kéne egy joghurtnál és vacsorára is jobb lenne a hús vagy túró esetleg tojás
2012. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. ez egy nagyon régi átverő oldal, én már unom annyiszor posztoltuk ki fészbúkon stb.


2. ha ch szegény étrenden vagy az jó lenne, félig. Csak sajnos a norbiupdét is ch szegény, viszont tele van gluténnal, ami a pajzsmirigy problémád oka lehet. Tehát gluténmentes és ch szegény táplálkozást folytass!


A tej a borjú hizlalására van, hasonló gyulladásokat okoz mint a glutén, a saját inzulin szintedet is megemeli, legalább próbaidőre hagyd el a tejtermékeket is!


Ez az alacsony szénhidrátos tej és gluténmentes táplálkozás. Igazából az ember így eszik, hiszen a húsok és zöldségek felelnek meg ezeknek a kritériumoknak, amik véletlenül az ember természetes táplálékai.


További sok sikert!


Mozgásnak heti pár perc HIIT edzés, például sprintelés jó (testsúlyodtól függ mennyire jó!) de az aduászok az egészségfejlesztő edzések. Taichi, Jóga, QiGong, Callenetics.. De hát ezekre is kell idő, főleg amíg kitanulod.

Otthon erősíteni lehet időtakarékosan, pl bodyrockTV videók alapján.

2012. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Tejet magában egyáltalán nem iszom, nem is szeretem, még a müzlihez is max joghurtot eszem, úgyhogy ez nem gond.
2012. nov. 11. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A joghurtban ugyan úgy benne van az a marha inzulin, ami a saját inzulin szintedet az egekbe emeli, és az összes bevitt tápanyagot zsírba raktározod (kis túlzással). Szóval az is tej. :(
2012. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!