Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni az édesség...

Haaat kérdése:

Hogy lehet leszokni az édességekről, mivel lehet őket helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az édességeket mivel lehet helyettesíteni, hogy lehet leszokni róluk?

2012. nov. 11. 12:40
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nem tudom, de ez engem is nagyon érdekelne, temérdek édességet eszek, tudom, h nem egészséges meg bla bla de egyszerűen nem tudok ellenálni!
2012. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Leszokni nagyon egyszerű! Legközelebb, mikor kínálnak, mondd köszönöm nem kérek. Ha boltban jársz még a csokis polcot is kerüld el. Ha nem lesz otthon édesség, tuti nem fogod megenni.
2012. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

helyettesitheted friss és aszalt gyümölcsökkel, magvakkal, pl. pisztácia, tökmag, mogyoró (lehetőleg sótlan),stb.

Ugy próbálj leszokni, hogy amikor rádtör az ehetnék, foglald le magad valamivel, hogy ne az evésen járjon az eszed,csinálj valami mást. Ha pedig már eszel, csökkentsd fokozatosan az adagot, és azt tartsd is be. Fél tábla csoki helyett csak 4 kocka, aztán 3, 2...

Sok sikert!

2012. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A magvakban több kalória van mint a csokiban, mert olajos cucc. Nem?
2012. nov. 11. 13:17
 5/23 anonim ***** válasza:
Szedj bio krómot. Igazán hosszú távon teljesen megszünteti a sóvárgást.Ha meg csemegét ennél használj xilitet,vagy steviát.
2012. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de majd ha tanulsz valamelyik életedben a táplálkozásról, akkor azt is tudni fogod hogy a zsírok fogyasztása mellett stabil, kiegyensúlyozott marad a vércukorszinted, inzulinszinted, ergó nem zsírosodsz.


A szénhidrátok, gabonák, tejtermékek ellenben kiváltják ennek az ellenkezőjét. Ezért nem eszünk keményítőben gazdag, cukros dolgokat, gabonákat-gluténes dolgokat, tejtermékeket.


Csinálhatsz maglisztekből sütit xilittel. Most a kedvencem a turmixolt banán igazi kakaó porral, kókusz reszelékkel, fahéjjal..

2012. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Huhúúúú na ez jól hangzik :))) Úgyis ma bolt környékén fogok járni. :) Veszek csomó banánt. :D Kakaópor és egyebek van. Cukor nélkül is jó az íze?


Sajnos a nagyoncukros dolgokat szeretem...valszeg fokozatosan szoktam hozzá.

2012. nov. 11. 13:35
 8/23 A kérdező kommentje:
Biokróm...hááát bogyókat nem szívesen.
2012. nov. 11. 13:37
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Azért a banán is desszert, nem alap élelmiszer (csak egy val egészségesebb desszert, mint amiket enni szoktak..).

Van benne elég cukor.


Az édes ízt MINDENKI szereti, próbálj áttérni xilitre, eritriolra (természetes édesítők) majd azért leszokni róla.. ezt sem lehet hirtelen, bár van akinek megy.

2012. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát jó, nem vészes az ára lehet kipróbálom a biokrómot ha tényleg hat.
2012. nov. 11. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!