Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport + ilyen táplálkozás =...

Sport + ilyen táplálkozás = elérem amit akarok?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek. Nos, arra gondoltam, mivel nagyon leszeretném adni a felesleget a hasamról ami megmaradt, hogy kijárnék futni, a táplálkozás maradna az egészségesebb mellett (néha csoki vagy valami azért lecsúszna), de azért sok zöldség,gyümölcs,hús és kevés szénhidrát.

Emellett amit sportolnák/nék: kocogás (ezt olyan 40percig heti 3-4x minimum) aztán túra, néha úszás, ilyesmik. Így amit leadnék zsírt lehet valami izom a helyébelépne- nem? - ha valami gond van vele, légyszi írd meg, ha pedig sikerülne amit akarok, akkor is.


2009. aug. 13. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. ha komolyan gondolod a diétát akkor csoki vagy valami nem csúszik le

2. zsírból nem lesz izom

3. ennél pontosabban kellene tudni a táplálkozást ha komoly diétáról van szó.


Ezzel viszont eldiétázgathatsz, fogyni is fogsz valószínűleg, de teljesen száraz nem leszel!

2009. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet izmosodnál, de a csokival vigyázz, mert magas cukor és zsír tartalmú. Ha izmosodni akarsz, akkor figyelj a fehérje beviteledre. Én pl. 70kiló vagyok, diéta alatt 250gramm fehérje és 150gramm szénhidrát megy. A szénhidrátot pedig fokozatosan csökkentem 50grammig.


A fehérjét ki tudod számolni könnyen: csirkemell 25%-a tiszta fehérje valamint nem árt az edzések után tejsavó fehérjét fogyasztani (body és fitness shopban kapható).

2009. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja bocs... nem egészítettem ki. Szóval azér nem akarok diétázni már, mert nagyon kevés kiló vagyok már (48). Aztán nem is azt mondtam, hogy zsírból lesz izom... Hanem amit leadok zsírt, ahelyébe talán valami izmot tudnák építeni. Csoki meg olyanra gondoltam ha pl születésnap vagy ilyesmi.. de jó, látom többet erre az oldalra se kell jönni, akármilyen kérdést teszek fel csak a leba**ást kapom
2009. aug. 13. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
nemértem mi a baj, abszolut nem lebaszás volt. De ha te annak érzed, akkor ezt veheted duplán annak: rinyálós !
2009. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem jó, ha így csinálod. :)

Itt egy nagyon hasznos cikk a mozgásokról, ami nekem sokat segített a fogyásban, erősödésben egyaránt, sok minden hasznos infót megtudtam innen: [link]

2009. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!