Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjepor/shake. Érdemes...

Fehérjepor/shake. Érdemes venni, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem izomból akarok fogyni.De.. mennyire jó 5let fehérjeporozni?Előnyei/hátrányai?

2012. nov. 12. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta hogy inzulinnal lőni magad egészséges vagy jó lenne...

De akinek annyi esze van hogy koxol, illetve olyan szinten űzi a sportot (bármelyik sportot) hogy anélkül nem rúgna labdába azok igen is csinálják. Mégpedig azért mert az inzulinnak komoly szerepe van a tápanyagok izomba juttatásában. Csak ennyit írt a 17es és ebben igaza is van.


Harcművészúr pedig azt hiszi hogy az inzulin valami méreg, valóban sokkal értelmesebb és egészségesebb hozzáállás mint a testépítés. :D Az egészséges keretek között történő inzulin termelés hozzátartozik a testünk működéséhez de ezt egy másik topikban hosszabban kifejtettem...

2012. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha csak helyettesítésre kell, akkor estére lassú felszívódású fehérje kell, kazein, olcsó megoldás a sovány túró erre. A tejsavófehérjét amúgy meg azért preferálják a testépítők, mert gyors felszívódású, és edzés utáni fél-1 órában fontos, hogy a tápanyag minél gyorsabban szívódjon fel. Én személy szerint nem vagyok túlságosan eleresztve, heti 3* edzek, és edzés után iszok egy adag jó minőségű fehérjét, így heti 3 shaket iszok összesen. Vacsorára túró, cottage cheese, tonhal, bőségesen jó. Én -9 kilót fogytam úgy, hogy semmi extrát nem szedtem, se fehérjeport, most azért kattantam rá, mert hasznos edzés után. Én nem fogytam izomból, mert számoltam, mennyi fehérjét viszek be egy nap, sok hús, tojás, túró, hal... Szilárd kajából is beviheted ezeket, ha nincs rá keret. Meg a turmix még akkor jó, ha rád jön az édesség utáni vágy, vészhelyzetre tartogathatsz kisebb adagot. De szerintem elhagyható.
2012. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!