Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meghíztam a koliban, mennyit...

Meghíztam a koliban, mennyit kellene leadnom? (képpel)

Figyelt kérdés

Ez az első félévem a koliban, és sajnos eléggé kikerekedtem nyár óta. Hány kilót kellene leadni így ránézésre?

[link]

(Egészségileg rendben vagyok, esztétikai szempontból kérdezem)

Vegyük hozzá, hogy augusztusban még így néztem ki:

[link]



2012. nov. 13. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem látok nagy különbséget, szerintem max 5 kg lehet, de inkább annyi sem.
2012. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: nekem sokkal jobban tetszel husibban, ha jól érzed magad, nem kell fogyni.


Viszont tudatos életmódváltozás (mozgásban, evésben), mindenképpen kell, mert különben még több feljöhet!


A koli ilyen szempontból veszélyes, sok lány hízik a koleszba költözés után, ismerek olyat, aki 17 kilót hízott az első évben!


A kulcs: nem szabad tanulás közben enni, és keress társakat a mozgáshoz, úgy könnyebb!


23/f

2012. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első: annál sajnos több. A kérdés viszont az, hogy meenyit adjak le?
2012. nov. 13. 22:04
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ránézésre megmondani.. talán egy 10-est.. viszont az augusztusi kép totál szuper, azt a súlyt kéne igazából elérni.
2012. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem veletlenul PTE-ETK? Nagyon ismeros a hatter. :D Amugy en is 5, max. 8 kilot saccolnek, es ez nalunk is mindig problema. Ha figyelsz, nyarra visszamegy.
2012. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mitől híznak a kolisak amúgy?
2012. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha van valami tűzhely szerűség a koliban akkor tudsz magadnak serpenyős csirkét csinálni ami nem hízlal hozzá rizs az jó is ebédnek szendvicset meg átvariálod teljeskiőrlésűre simán csak sonkával és az is ok tízórai uzsi vagy gyümölcs zöldség vagy joghurt vacsinak pedig túró vagy tojás vagy megint hús én ilyeneket vásárolok meg eszek és nagyjából 1200-1500 kcal között jön ki egy nap mellette néha elmegyek még futni meg gyalog járok suliba (fél óra) szerintem ez nem sok annak aki fogyni akar és kezdetnek tökéletes

Am annyi kilót adj le hogy ha belenézel a tükörbe meg legyél elégedve magaddal (már ha nincs testkép zavarod és sokkal többnek látod magad mint ami vagy)

2012. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

Magamhoz viszonyítalak, szóval én vagy 15-20 kilót mondanék. Mert mikor 10 kg feleslegem volt sem voltam ekkora mint te.


Egyébként, hogy lehet koliban elhízni mikor még normális kaját sem ehet az ember?? Fura... én csak fogyok folyamatosan.

2012. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

erre nem lehet így válaszolni pontosan,hogy hány kilót adj le.

mérj testzsír százalékot és addig tartsd a diétádat,amíg 18-22%ot nem mutat az eredmény.

ez egy felnőtt nem sokat sportoló egészséges nő szintje.

most kb 30% körül lehetsz,vagy több ami hosszabb távon nem egészséges.

2012. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 betlindis ***** válasza:
10%

az augusztusi képen is eléggé husi vagy...

ha vékony szeretnél lenni, szerintem egy tizes.

2012. nov. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!