Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meghíztam a koliban, mennyit...

Meghíztam a koliban, mennyit kellene leadnom? (képpel)

Figyelt kérdés

Ez az első félévem a koliban, és sajnos eléggé kikerekedtem nyár óta. Hány kilót kellene leadni így ránézésre?

[link]

(Egészségileg rendben vagyok, esztétikai szempontból kérdezem)

Vegyük hozzá, hogy augusztusban még így néztem ki:

[link]



2012. nov. 13. 21:49
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
szia! eléggé jól meghíztál, én egy plyan 15 kilót mondanék annyi a minimum szerintem
2012. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

a mosolyod ugyanolyan aranyos :)


van egy erős gyanúm, h nem csak a zabálás ártott meg... láttad te már valaha, h mennyi kalória van az alkoholban? semmi másból nem kell visszavenni, csak abból. najó, nasizni sem muszáj, helyette almarágcsálás tanulás közben, vagy a kolesz lépcsőin való fel-le sétálás :) ha kicsit messzebb van a suli, akkor járhatsz gyalog busz helyett, az is számít.


volt egy barátnőm, gimiben ő volt a bomba csaj, látszottak a bordái, bárhol talált magára csinos cuccot. elkezdte az egyetemet, féktelen bulik, tömény pia, és az 1. év végére rajta volt egy 10es legalább, ha nem több. mostanra meg minimum 50kgt szedett fel, és nem túlzok. kikerült a suliból, be egy olyan munkahelyre, ahol hajnalig meló, aztán lazítás a kollégákkal a sörözőben. neki sincs semmi szervi baja, már volt vizsgálaton is. de egyszerűen képtelen belátni, h a pia miatt van rajta ennyi felesleg.


én már nyár vége óta nem iszom, max egy-két sört egy héten, és már 7kgt fogytam.

2012. nov. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!