Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alma+ásványviz, kárt okozhat?

Alma+ásványviz, kárt okozhat?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt a fajta módszert hogy egy héten keresztúl csak alma+esteleg más gyümölcs és rengeteg viz!kb 2-3 kg-ot lehet leadni vele!Lehet valami bajom belöle??
2009. aug. 14. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem kéne..
2009. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Vissza fogok hízni, amint abbahagyod. Ha szerencséd van, annyit hízol vissza, amennyit fogytál, ha nincs szerencséd, akkor többet is. Illetve ez az egyoldalú étkezés hosszútávon egészségügyi gondokat okozhat. Szükség van szénhidrátra is, ha nem is nagy mértékben.
2009. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én hallottam olyanról, hogy alma kúra, de ilyenkor csak 1 napig kell almát enni és azt iszol amit akarsz. Viszont fogyókúrázni almával nagy hülyeség.
2009. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha ezt eszed 1 vagy akár több hétig valszeg lefogysz, DE! Ezzel a szervezetednél beindítasz egy olyan rendszert is, ami, ha normál kajához jut azonnal tartalékolni fog. Ez természetes is, hisz erre lett programozva a helytelen táplálkozás miatt. Ezért fog vissza jönni a leadott súly és nagyvalószínüség szerint a duplája is.

Úgyhogy ha nem akarsz rosszat magadnak, olvass utána az egészséges fogyásnak, táplálkozásnak, életmódnak és térj át arra, mert hosszútávon jobban jársz! Tartósabb lesz és EGÉSZSÉGES is, ami szerintem a legfontosabb!


Az egészséges ütem (súlyfeleslegtől is függ ugyan) kb 1-1,5 kg. Ennél nem jobb ha több, , mert a szervezet nem tud átállni plusz a bőrnek sem tesz jót.

2009. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző

bocsi lemaradt, hogy 1-1,5kg/hét. :)

2009. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Valóban leadhatsz több kilót is ezzel a módszerrel csak az nem biztos, hogy mind zsír lesz hanem esetleg víz meg izom.

Az ilyesféle fogyókúrákat kerülni kell mert idiótaság.Csak azt éred el vele, hogy a szervezeted lebontja az izmaidat.

Egyél rendesen kenyeret meg egészséges kajákat is csak sportolj mellette.

2009. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az ásványvíz szénsavas, akkor lehet tőle bajod, mégpedig komoly: gyomorfekély. Ha keveset eszel, amiben alig van tápérték és mellé szénsavas italt, az szétmarja a gyomrodat... :S Tapaszalatból mondom, pedig én csak néhány napig követtem egy hasonló diétát, és után nagyon enhéz volt rendbe hozni a gyomrom, de szerencsésnek mondhatom magam, hisz nem lett komolyabb bajom, gyomor sebem, fekélyem se, de azért egy kicsit mégiscsak kikészült a gyomrom... :S
2009. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt hallottam,h ami lemegy az vissza is jön..és mivel nagyon egyoldalú,ezért hamar megunod
2009. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!