Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » December 20. -ig igy 5 kgt...

December 20. -ig igy 5 kgt sikerul fogynom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a legegeszsegesebb fogyimodszer de nem nagyon erdekel:) Velemenyeket(tamadot koszonom nem kerek),tapasztalatokat irnatok: reggelire szendvics 2 feherkenyerbol, szalamival,margarinnal,ebed ugyanaz es este meg delutan mar nem eszek..sok vizet iszok es teat keves cukorral. 165cm/65kg
2012. nov. 20. 16:58
 1/2 anonim válasza:

Mivel nincs nagy súly felesleged ezért szerintem egy hónap alatt nem fog lemenni 5 kiló.

Egyébként ez egy teljesen rossz étrend. Fehérkenyér helyett válassz teljes kiörlésűt és akkor a reggeli rendben lesz(de nyugodtan rakhatsz még rá tojást vagy sajtot is + valami zöldséget(!)).

Ebédre válassz valami tartalmasabb ételt. Tojás,csirke,hal,saláták,zöldségek,főzelékek mehetnek, a tésztát viszont messziről kerüld el!!

Az nem jó megoldás,hogy ebéd után már nem eszel semmit. Vacsorára egy joghurtot gyümölccsel vagy egy finom müzlit tejjel vagy túrót nyugodtan ehetsz.Ami fontos,hogy 6 után már semmit! Ha mégis nagyon megéhezel,akkor rágcsálj el valami zöldséget vagy gyümölcsöt,de ne legyen szénhidrát,cukor tartalma.

Emellett még fontos lenne heti legalább 4*1 óra mozgás.

Lehet,hogy nem fog lemenni az az 5 kiló ennyi idő alatt,de a változást meg fogod érezni és ha tovább csinálod akkor előbb-utóbb el fog tűnni.:) Sok sikert hozzá!

2012. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet. hogy sikerülne lefogynod, de a kenyér, a tésztafélék, és a burgonya az egyik leghízlalóbb kaják közé tartoznak. Szóval ha nagyon kenyeret szeretnél enni, akkor is inkább a barna kenyeret ajánlanám, vagy a kétszersülteket. De egyébként lehet, hogy jobban járnál, ha inkább valami müzlit ennél reggelire. Ebédre meg sokkal egészségesebb, ha meleg ételt eszel, a lényeg, hogy ne késő délután egyél,de legalábbis semmiképp hat óra után. És ami a legfontosabb, inkább mozogj többet, sportolj valamit! Hetente kétszer háromszor egy óra este, vagy reggel. Sokkal több felesleget éget el. Én például úgy szoktam futni (mivel én a hasamról szeretnék)hogy a hasam betekerem celofánnal. Az melegít, és ezért sokkal nagyobb hatással van az adott területre.

mindenesetre csak kenyéren, szalámin és margarinon élni nem túl jó, mert ha fogysz ha nem a szervezetnek szüksége van a vitaminokra. Másrészt egy életre megunod a vajas szalámis kenyeret! :) (Ezt tapasztalatból mondom, én tesamániás vagyok,és egy hétig csak kekszet, meg cukor és citromlé nélküli szilvateát ittam. Azóta a szilvatea illatától is rosszul vagyok... :) )

2012. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!