Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki este hat után nem eszik,...

Aki este hat után nem eszik, az mit ihat? Csak vizet? Lehet még mást is?

Figyelt kérdés
Még fontos, hogy cukrosként egy kb.180-as ch diétával szeretném párosítani.Lehetséges-e ez egyáltalán?Mit lehet ilyenkor inni ha már nem eszem, de a ch diétát se borÍtsam fel?Köszi előre is!
2012. nov. 20. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Teát cukor nélkül. Estére annyira nem ajánlom a fekete teákat, inkább igyál csipkebogyó alapú ízesített teákat. Kevés citromlé mehet bele, cukor semmiképpen sem (esetleg édesítőszer, de szerintem meg lehet inni anélkül is a teát, csak hozzá kell szokni). Más alternatívát sajnos én sem tudok.
2012. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem diétázom már és nem is vagyok cukros szerencsére viszont szerintem a legjobb ha orvostól kérsz étrendi tanácsot ha cukorbeteg vagy.Ha hat után a betegséged miatt nem eszel azt megértem viszont diétás okból butaság.Viszont hogy választ adjak a kérdésedre, ajánlom a natúr filteres teát, nem csak este hanem mindig.Én folyamatosan azt iszom váltogatva a teafüveket.Iszonyat jó hatással lesznek rád és nem is fogsz függeni a halálra ízesített italoktól amik tele vannak E számokkal.
2012. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
este 6 után nem eszel,de kérdés kiírva 21.42?
2012. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én esténként egy nagy bögre zöld teát iszom, pici citromlével.
2012. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom szepen!kedves embernek irnam,hogy babam 9utan aludt el,utana teszek rendet,aztan 9.30-kor megjott a ferjem a munkabol.en csak ilyenkor tudok "lazitani",mikor alszik es mar mindent elvegeztem......es igen,eleg nehez ez igy,de ez van....
2012. nov. 21. 13:13
 6/9 anonim válasza:
mivel cukros vagy nehéz ügy.de ez az este 6 után nem eszek dolog annyira értelmetlen.egyél joghurtot(ne cukrost) kefírt,sovány túrót.éhezteted a szervezeted reggeliig?gondolom az se jó a vércukornak.igyál tejsavóitalt,olyat ami édesítőszeres.
2012. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2012. nov. 21. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdező helyében itt olvasgatnék

[link]


És csak GYÓGYULÁS után gondolkodnék az este 6 után nemevésről, de valószínűleg fölösleges lesz mert azzal az életmóddal amivel a cukorbetegség MEGGYÓGYUL azzal egészségesen le is fogy az ember. Este nem kell sokat enni, inni teát, vizet lehet. A natúr tea, például zöld tea (sokáig áztatva, így nyugtató) jó estére!

2012. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,megnezem feltetlenul.
2012. nov. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!