Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartók! Ti milyen gyakran...

Súlytartók! Ti milyen gyakran esztek rizst, tésztát, kenyeret? Péksüteményt, cukrászati aprósüteményt szoktatok venni? Vagy ti is leszoktatok róluk?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Kenyeret minden nap reggelire, néha este 1 zsemlét. Péksütit nem szeretem, szerencsére a cukrászsütiket sem. Kivéve a régi fajta kakaós csigát (ami nem fornetti és nem felfújt cucc), abból hetente-kéthetente szoktam venni 1 db-ot reggelire (olyankon nem eszem szendvicset).

Rizst (bulgurt), krumplit és tésztát gyakran eszem, általában ezek váltakoznak ebédre némi hússal. Mellé mindig van zöldség, a reggeli mellé is. Néha csak zöldség van a húshoz. És sok levest eszem.

Házi sütit ünnepekkor, szülinapokkor, több szeletet is, de nem egy fél tortát.


Nekem inkább a mozgásszegény életmód a problémám: 8 órás munka, + suli, + háztartás (kétnaponta főzök) - ezek után hulla vagyok, megmondom őszintén, inkább olvasok, mint fussak, ha van szabadidőm. És persze a férjemre is kell idő. Nehéz így.

2012. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden nap reggel 2 sz tk toast kenyeret eszek, néha tízóraira egy kakaós csigát vagy utazásoknál pár darab fornettit, általában köretnek riszt eszek tésztát csak ritkán amikor már nagyon unom a rizst meg a húst
2012. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 2éve ütöttem a 80kg-t,most 53 vagyok!

10kg hülye,kínlasztó diéta révén sikerült leadnom,a többit nem ételelhagyásos francokkal.

Mindent enni (mert szüksége van rá a szervezetednek!)

Fogyózásnál az adagot kell csökkenteni nagyon apránként,hogy vissza húzódjon az ember gyomra.

...és ha átáll az ember gyomrában a rend,nem is bír annyit enni mint anno. :)

én így tartom a súlyom,nem is bírnék többet enni.. :P

2012. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sütiket csak ünnepkor akkor is 1-2szelet

kenyeret reggelihez szoktam-mavas vagy barna

rizst ebédre és vagy vacsorára is különféleképp elkésítve van hogy egytálételként

pl rizsleves főtt hússal, főtt tojással vagy májgombóccal

resztelt máj rizzsel

paradicsomos húsgombóc

csirkerizotto

pulykarizotto

töltött cukkini

rakottkáposzta, brokkoli

rizseshús stb

2012. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Masnee3 válasza:

Rizst gyakran eszem, tsztát ritkábban, kenyeret kizárólag teljes kiörlésűt.

Péksütiket egyáltalán nem.

2012. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!