Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok gyors, diétás sütiket?

Newyorkcityy kérdése:

Tudtok gyors, diétás sütiket?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 14:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mi értelme a sütinek akkor?
2012. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Attól még hogy diétás lehet finom!
2012. nov. 21. 14:45
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Önnyugtatásnak kell csak, hogy tömöd a fejed süteménnyel, de nem hízol tőle? Ilyen sütemény nem létezik, ha meg mértéket tartasz, ehetsz rendes süteményt is.
2012. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
én nem fogyókúrázom ugyan, de nem eszek cukrot, így édesítővel csinálok mindent. Szerintem pl. egy ananászos vagy körtés muffin édesítővel nem lehet olyan nagyon hízlaló!
2012. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Keresel sütiképeket a neten és nézegeted. Na az diétás.

Egyébként bármiből csinálod, nem lesz diétás. 1 szelet sütitől nem hízol el. Nagy mennyiségtől viszont igen, bármilyen diétás. Ennyi.

2012. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

*egy ananászos vagy körtés muffin édesítővel nem lehet olyan nagyon hízlaló!


Hát... számold ki. Kell bele zsiradék, az már maga egy rakás kalória. Aztán ott a liszt. Esetleg tojás, tejszín - nem ismerem a receptedet.

Természetesen "egy" nem hízlal, de a tapasztalat az, hogy ha valaki süt egy tepsivel, nem áll meg 1 db-nál. Főleg úgy nem, hogy azt hiszi, hogy édesítővel van, és akkor már mindjárt nem hízlal.

2012. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
persze, vannak amiket nem lehet kihagyni (én speciel nem mindig rakok bele tojást, bár nem hiszem h ez sokat számít). nem mondom hogy ez "fogyókúrás" de ha már diétásat kérdezett, nyilván az édesítős kevésbé hízlal mint a cukros. Csak ennyit mondtam.
2012. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:

gratulálok ismét a tuskó hozzászólóknak.

undorítóak vagytok.

mondjuk egy sütőtökös rétes amiben édesítő szer van,meg fahéj (csak nyersen lereszeled,bele fahéj,édesítő)és nagymama agyoncukrozott,krémezett sütije között van különbség.ananász (nem konzerv)+egyéb gyümi ha akarsz+édesítő ha kell,belerakod a rétestésztába(bolti) és megsütöd.amúgy ha tudsz rá pénzt áldozni lehet venni csökkentett energiatartalmú lisztet,meg édesítőt ami természetes.de ez a pénztárcától függ.

2012. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
amúgy én is ezen agyaltam,mert se magamat se a családot nem akarom cukorral,zsírral tömni,de mindjárt le van osztva az ember.
2012. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Kókuszreszi, lenmagliszt, mák(liszt), tojás, xilit (méz) -> sütő/mikró.

Egs.! :)

2012. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!