Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy le tudjak fogyni?

Mit tegyek hogy le tudjak fogyni?

Figyelt kérdés
Valaki aki tud valami jó módszert hogy hogyan tudnék fogyni, légyszíves írja meg. 14 éves lány vagyok 75 kg. Ezt én nagyon soknak tartom. Néha cikiznek is miatta. Valami tanács?
2012. nov. 22. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?

175 cm felett normális a súlyod.

Egyébként meg edd a 3/4-ét annak, amit eszel és mozogj heti 3 órával többet, mint most (a tesiórán kívül, az nem számít).

2012. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit eszel egy nap? Ezt nézd át, talán te is tudod, hogy mit nem lenne szabad. Kevés szénhidrátot kell fogyasztani.

Mozogj! Nem kell elmenni futni, vagy valami terembe se, otthon talán meg tudod oldani, hogy valami torna DVD-re tornázz, vagy a youtube is tele van mindenféle videóval. Heti 4-5 alkalom, 1 órás torna szerintem bőven elég lenne.

És a kitartás! Sok sikert! :)

2012. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
168 cm vagyok.:/ köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket! :)
2012. nov. 22. 16:09
 4/6 anonim válasza:
Én Abonettet eszek kenyér helyett, semmi péksütemény és hasonló fincsiségek, sok sok gyümölcs zöldség és szénsavmentes ásványvíz! Nálam ezek az alapok! Sajnos nem régen kezdtem ezért még nem tudok írni, hogy mennyire használ, de próba szerencse! ;)
2012. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bertold válasza:

Nem írtad,hogy mennyi magas vagy. Több tippem is van.


Keress egy jó személyi edzőt.

Kerékpározz sokat, nagyon jó zsírégető.

A vajat+margarint felejtsd el, mert az is zsír.

Maximum Rozskenyér,vagy az sem egy ideig (2, hó)

Agykontroll, mivel minden a fejben dől el. Képzeld el,hogy a fogyi programod extra hatással van és csúsznak le a kilók. Életmód váltás, Étrendváltás, Rendszeres mozgás.


Nem tudom,merre laksz, Debrecenbe tudok egy nagyon jó személyi edzőt,indokoltan még kedvezményt is ad.

Keresd meg, www.sport4ever.webnode.hu

2012. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sajnos messze lakom Debrecentől, de jó ötleteket adtál! :)
2012. nov. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!